ULUBIONY ALBUM 2022 - RUSZA GŁOSOWANIE

Obrazek posta

Rusza oficjalnie tradycyjny coroczny plebiscyt Radia Rockserwis FM -  "wybieramy ulubioną płytę roku". Tym razem koncentrujemy się na albumach, które ukazały się w 2022 roku. Przygotowaliśmy ich kilkaset, a i tak wiele osób wskazuje nam na braki wśród kandydatów. Tego nigdy nie unikniemy. Jeszcze się taki nie narodził..., itd.

 

Niemniej jednak do niedzieli 18.12. przyjmujemy zgłoszenia tytułów, które koniecznie powinny znaleźć się w zestawieniu. Prosimy przesyłać je pod adresem kontakt@rockserwis.fm

 

Zapraszamy Was na stronę główną radia www.rockserwis.fm

Tam po prawej stronie wyników najnowszego wydania czarta, zauważycie kolorowy obrazek, po kliknięciu którego znajdziecie się na podstronie z kandydatami do tytułu "Ulubiony album 2020".

 

Można też od razu skorzystać z bezpośredniego linku:  https://www.rockserwis.fm/lista_czart_g%C5%82osowanie/419

 

Pod nagłówkiem strony znajdziecie regulamin i instrukcję głosowania. Istnieje też możliwość ściągnięcia zestawu kandydujących albumów w pliku excel.

 

Tradycyjnie wybrać można maksymalnie 10 albumów, później ustawić je (lub nie) w odpowiedniej kolejności i dopisać (lub nie) komentarze uzasadniające wybór.

Nie przypuszczamy by były jakiekolwiek trudności z głosowaniem. Opracowane zostało w sposób niezwykle przyjazny.

Zachęcam do zamieszczania obok albumów własnych komentarzy na temat zawartej na nich muzyki, fragmenty opinii zostaną zacytowane na antenie.

 

Pamiętajcie tylko, że czas biegnie szybko, a głosować można tylko do północy 31 grudnia 2022.

Muzyka laureatów zostanie przedstawiona w dniu 10 stycznia 2023 od godz. 18:00 do 23:00 oczywiście w radiu Rockserwis FM.

 

To będzie niezły maraton i przednia zabawa!

Zapraszamy!

#ULUBIONE ALBUMY #PŁYTY ROKU #NAJLEPSZE ALBUMY

Zobacz również

ALEKSANDRA KACZKOWSKA DOŁĄCZA DO EKIPY RADIA ROCKSERWIS FM
ULUBIONE ALBUMY 2022 - WYNIKI!!!
MEGA CZART 2023

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...