Pierwszy pilotażowy odcinek już dostępny!

Obrazek posta

Udało się! Poza realnym wsparciem daliście mi też poczucie, że to ma sens, że ktoś na to czeka, że kogoś to interesuje. Dziś udało mi się dopiąć ostatni guzik i do sieci trafił pierwszy odcinek zerowego sezonu (bo traktuję to jako odcinki pilotażowe, niżej wyjaśnię dlaczego) Rozmów Rawicza. Takie małe zwycięstwo.  

Jestem tym bardziej szczęśliwy, bo gościnią mojego debiutanckiego odcinka została Daria ze Śląska. Zaraz wyda płytę i będzie, jeśli nie gwiazdą polskiej alternatywy, to bardzo znaczącym zjawiskiem. Idę o zakład. Posłuchajcie choćby jej “Chinatown”. Single z tej płyty można wybierać poprzez rzut kostką. 

Planuję kolejne odcinki, zapraszam gości, uczę się nowego dla mnie cyfrowego środowiska. Z uwagi na brak sprzętu i lokalu (do osiągnięcia celu jeszcze daleko) wielka kulą u nogi jest tzw. Elastyczność. Korzystam z uprzejmości przyjaciół, ale nie chciałbym ich stracić 😉 No i przede mną nauka realizacji, montażu i cały ten techniczny cyrk i kwestie formalne. Dlatego te odcinki nazywam pilotażowymi. Ale do brzegu...

S0e1, czyli Rozmowa Rawicza z Darią ze Śląska dostępny jest na moim kanale na YT, na Spotify i w Patronite Audio, gdzie Patroni będą mieli przedpremierowy dostęp do nich. Ciekawy jestem Waszych wrażeń, czekam na Wasze propozycje gości do kolejnych odcinków. Wymyśliłem sobie hasło “nic dla Was bez Was” i cholernie mi się spodobało. Generalnie, jestem Wam wdzięczny. Nie wstydzę się tego słowa. 

Przede mną jeszcze sporo nauki, i ten ZEROWY sezon jest właśnie po to. Potrwa pewnie aż do osiągnięcia pierwszego celu zbiórki i rozwinięcia przeze mnie skrzydeł tak szeroko, jak to sobie wymarzyłem.  

Mogę zdradzić, że dla najszybszych z moich Friends with benefits będę miał atrakcyjne fanty, w tym unikatowy singiel, bo wydany w nakładzie... 15 egz! Będą na nim dwa utorwy, jeden z nich jest dostępnej dla większości patronów tajnej playliście “Gity” (rzućcie okiem na progi). A jak jesteśmy prze playliście dla Patronów, to ponowię pytanie – dobry to pomysł? Odpowiadamy poniżej. Pytam się serio.  

Super, że jesteście. Bardzo Wam za to dziękuję. Dajcie znać swoim znajomym i przyjaciołom, że jestem, że uwolniłem się od nałogów i przyda mi się każde wsparcie w realizacji tego marzenia, jakim jest podcast “Rozmowy Rawicza”. 

Piona! 

YouTube: https://www.youtube.com/@ArturRawicz

Spotify: https://open.spotify.com/show/1HcunA1SbaO5pzt3WA0N2R?si=b0ed8b277f3e409c

Ankieta

Czy playlista dla Patronów to fajny pomysł?

Możesz wybrać 1 odpowiedź

Zaloguj się, aby móc oddać głos

#RozmowyRawicza rozmowy rawicza rawicz #ArturRawicz Artur Rawicz podcast Daria ze Śląska DariazeŚląska sezonzero

Zobacz również

Witamy Friendsów!
Jak to z tym Woodstockiem, Prodigy i barierkami było i czemu przeżyłem :)
10. odcinek sezonu ZERO i pierwszy odcinek specjalny.

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...