Odkryj Niedźwiedzia i Stelkę w pewnym bardzo lubianym podcaście :)

Obrazek posta

Odkąd wystartowali - okupują podium najchętniej słuchanych podcastów w Radiu 357. I się wcale nie dziwimy, bo słucha się tego świetnie! To już druga seria "Singli z Żoliborza" - wspólnego podcastu Marka Niedźwieckiego i Piotra Stelmacha o przebojach dla nich najważniejszych.

Kto jak kto, ale oni o muzyce wiedzą dużo, bardzo dużo. Przynoszą swoje płyty i się zaczyna... Wspomnienia, anegdoty, a każdy odcinek z wybranym tematem przewodnim.

Jeśli nie znasz "Singli z Żoliborza" to trochę zazdrościmy. Dlaczego? Bo to oznacza, że wciąż jeszcze przed Tobą aż 52 odcinki tej obowiązkowej pozycji dla miłośników muzyki. 

Wśród bohaterów tych najnowszych są m.in. George Michael, Grzegorz Ciechowski, Kora i Maanam, Jeff Lynne z ELO oraz Babyface. Każdy odcinek trwa od 30 do 70 minut i jest idealnym towarzyszem wtedy gdy o tym zdecydujesz. Taki urok naszych podcastów :)

Sprawdź osobiście dlaczego "Single z Żoliborza" to jeden z ulubionych podcastów Społeczności Radia 357!

Odnów patronat na https://wspieram.radio357.pl i zaplanuj 52 spotkania z Niedźwiedziem i Stelką w podcaście "Single z Żoliborza".

A potem odkryj pozostałe przywileje Patronów. Bo oprócz tego, że gramy dla Was codziennie "na żywo” - mamy też wiele naprawdę ciekawych propozycji w podcastach. Udostępniamy je w zakładce Twoje 357, czyli strefie dostępnej wyłącznie dla aktywnych Patronów. Znajdziecie tam nie tylko archiwum audycji z anteny, ale też podcasty niedostępne nigdzie indziej.

W ten sposób rewanżujemy się za Wasze wsparcie - bo gramy dzięki finansowemu wsparciu naszej Społeczności i nie mamy bloków reklamowych :)

Wejdź na https://wspieram.radio357.pl i pomóż nam tworzyć kolejne odcinki "Singli z Żoliborza".

Zobacz również

Playlista od Michała Foltaka
Dzień radiowy - 14 stycznia 2023
Polecenia kulturalne od Ani Dudzińskiej

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...