eSkarbonka Radia Nowy Świat numerem jeden na świecie!

Kochani! Mamy to!!!

700 198 złotych zebraliśmy wspólnie: Patroni, Słuchacze i zespół naszego radia do wirtualnej puszki podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, osiągając tym samym najlepszy wynik na świecie.

Poprawiliśmy ponad 3,5-krotnie swój zeszłoroczny rezultat. Wczoraj 30 stycznia o godzinie 24:00 zamknięto wszystkie eSkarbonki. Według oficjalnych danych Mastercard Poland na podium obok Radia Nowy Świat znalazły się Dziewczyny z Instagrama (550 016 zł) oraz Lena Nadia Potrzebna (167 800 zł). Ten najlepszy wynik Radia Nowy Świat potwierdza Wasze wielkie serca i hojność.

Wpłaty w eSkarbonce księgowały się jeszcze po północy z poniedziałku na wtorek. Do wirtualnej puszki Radia datki wrzuciło 7385 osób. - Zebrana kwota zaskoczyła nas wszystkich, choć ani na moment nie wątpiliśmy w Waszą hojność i z tego miejsca pragnę z całego serca PODZIĘKOWAĆ za ogromną szczodrość.– mówi Magda Jethon, Redaktorka Naczelna Radia Nowy Świat.

Od początku stycznia wszyscy bardzo mocno zaangażowaliśmy się na rzecz zbiórki dla WOŚP. Uruchomiliśmy oficjalną eSkarbonkę i wszystkie wpłaty, zarówno te indywidualne, jak i te pochodzące z licytacji przekierowywaliśmy właśnie tam, osiągając ten tak spektakularny wynik :)

Dla przypomnienia: co zlicytowaliśmy i za ile (dla tych, którzy pilnie nie śledzili)?

Nowy Świat po południu” zlicytował specjalną grę planszową „Radiobiznes” za 7.000 zł – dziękujemy panu Krzysztofowi!

Wyjątkowy egzemplarz Konstytucji RP z autografami prof. Adama Bodnara, sędziego Pawła Juszczyszyna, prof. Krystiana Markiewicza, Jurka Owsiaka i sędziego Igora Tuleyi w licytacji przeprowadzonej przez redaktora Wojciecha Manna w audycji „Poranna Manna” sprzedany innemu panu Krzysztofowi za 20.100 złotych. Dziękujemy!

W audycji „Szczyt wszystkiego, czyli każda lista świata” zespół prowadzących zlicytował przedmioty, które redakcja otrzymała od WOŚP podczas wizyty Jurka Owsiaka w studiu za 4.000 złotych. Panu Piotrowi dziękujemy!

Kolejną licytację poprowadził Michał Porycki w audycji TIP-TOP Lista (20:00 – 22:00), gdzie do zdobycia była Pierwsza „3” 50-go notowania TIP-TOP Listy. Ta licytacja zakończyła się zwycięstwem pani Anity, która zaoferowała 7.300 złotych, a pan Wojtek, mimo zajęcia drugiego miejsca wpłacił do naszej eSkarbonki 7.200 złotych. Wielkie dzięki!

I na zakończenie wielkiego finału w poniedziałkowej audycji „W środku dnia” licytowane były personalizowane dzwonki telefoniczne redaktora Wojciecha Manna i Joanny Kołaczkowskiej. Za pierwszy pan Piotr zapłacił 3.100 złotych, a za drugi zapłacił pan Jakub 2.500 złotych. Pięknie dziękujemy :)

- W ubiegłym roku zebraliśmy 211 961 zł do eSkarbonki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej i był to trzeci wynik na świecie! W tym roku kończymy zbiórkę na miejscu pierwszym i jest to dla nas i dla Was zapewne też oszałamiający sukces. Jak zwykle nie zawiedliście i pokazaliście wielkie serca. Dla nas jako Radia utrzymującego się z dobrowolnych wpłat naszych Darczyńców, zaangażowanie i pomoc na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest rzeczą naturalną i bezdyskusyjną. Wasza hojność i zaangażowanie naszego zespołu nie zna granic i wspólnie zrobiliśmy coś ważnego i pięknego – podkreśla Magda Jethon

Organizatorzy WOŚP w niedzielę po północy poinformowali, że wolontariusze zebrali 154 606 764 zł. Wynik będzie prawdopodobnie jeszcze lepszy, ponieważ w Internecie wciąż trwają wirtualne zbiórki i aukcje. Niektóre z nich potrwają do 12 lutego br.

Tak jest w przypadku naszego roweru, którego licytacja zakończy się 10 lutego br. Dla miłośników jednośladów od 25 stycznia na oficjalnym profilu aukcji WOŚP jest do wylicytowania wyjątkowy Rower Radia Nowy Świat z pompką od redaktora Klaudiusza Slezaka, który przekazany został Jurkowi Owsiakowi podczas jego wizyty u Wojciecha Manna w audycji „Poranna Manna” 20 stycznia br. https://allegro.pl/oferta/rower-radia-nowy-swiat-13179641987

 

Podziękowania od całej redakcji dla Was! Duma i radość :)

 

WOŚP Jurek Owsiak Wojciech Malajkat Marcin Mann Michał Porycki

Komentarze (14)

Trwa ładowanie...