Ankieta! Pytamy o Twoją opinię!

Drodzy Patroni i Słuchacze Radia Nowy Świat,

podobnie, jak w roku ubiegłym, chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić i zachęcić do wypełnienia krótkiej ankiety. Zeszłoroczne badanie było dla nas ogromną skarbnicą wiedzy na temat naszego radia i tego, jak Państwo oceniają i postrzegają naszą pracę.

Chcielibyśmy w początkowych miesiącach każdego roku kontaktować się z Państwem, aby móc dowiedzieć się, za co nas Państwo doceniają, a co jeszcze wymaga udoskonalenia. Niech to się stanie naszą nowoświatową, świecką tradycją 😊

Rok 2022 był naprawdę rokiem przełomowym w Radiu Nowy Świat. Wyszliśmy już na dobre z okresu „niemowlęctwa” i staliśmy się świadomym i myślącym „dwulatkiem”, który wyraźnie pokazuje, czego chce.

Udało nam się przez ostatni rok zrobić kilka bardzo ciekawych projektów, m.in. przeprowadziliśmy konkurs dla młodych artystów „Otwarty mikrofon”, uruchomiliśmy nową stronę www i nową wersję aplikacji, która obecnie ma już prawie 1,4 mln pobrań, otrzymaliśmy kilka nagród i wyróżnień. Wyszliśmy z różnymi inicjatywami i działaniami poza radio. Drugie urodziny obchodziliśmy w dwóch stolicach: Warszawie i Krakowie, zorganizowaliśmy 50-kilometrową wycieczkę rowerową z pierwszym kolarzem naszego radia – Klaudiuszem Slezakiem oraz współorganizowaliśmy koncert solidarnościowy dla Akademii Teatralnej w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie. Wspieramy ważne inicjatywy, jak na przykład WOŚP, którego 31. finał był dla nas ogromnym i pięknym zaskoczeniem. Dzięki Państwa hojności zajęliśmy pierwsze miejsce wśród e-skarbonek według oficjalnych danych Mastercard Poland. Razem z Państwem zebraliśmy 700 198 złotych – DZIĘKUJEMY! W grudniu ub. roku za Państwa zgodą, wyrażoną właśnie w ankiecie, wprowadziliśmy sponsoring, czyli 8-sekundowe wskazania sponsorskie, które towarzyszą wybranym audycjom, ale trzymamy się danego Państwu słowu, że niektóre produkty, np. suplementy diety, nigdy nie pojawiają się na naszej antenie.

Już dziś możemy Państwu obiecać, że rok 2023 będzie jeszcze ciekawszy. Specjalnych wydarzeń mogą się Państwo spodziewać już w okolicach Dnia Patronów i naszych 3 urodzin. Będziemy też nadawać po raz pierwszy z plenerowego studia. Proszę zostać z nami, słuchać nas każdego dnia i wspierać, o ile tylko mają Państwo taką możliwość.

DZIĘKUJEMY Państwu za udział w tej ankiecie już teraz. Jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 10 minut, a na odpowiedzi czekamy do 14 marca br.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Państwa opinia jest dla nas bezcenna 😊

Ankieta Radio Nowy Świat

Komentarze (9)

Trwa ładowanie...