Wszechnica, to nie tylko #rozmowywszechnicy

Obrazek posta

Nagrania wykładów prezentujemy przede wszystkim na kanale YouTube Wszechnica Fww. Również w naszym serwisie www.wszechnica.org.pl, który jest swojego rodzaju biblioteką naszej działalności, tu można obejrzeć i wysłuchać wykładów nagranych kilka lat temu, choć takich, które nie utraciły aktualności. Najnowszym miejscem naszej aktywności są również podcasty, w których można wysłuchać starych i nowych treści. 

Na stronie cyklicznie publikowane są nagrania wykładów i dyskusji organizowanych przez Festiwal Nauki w Warszawie, Muzeum Narodowe w Warszawie, Kawiarnię Naukową 1a i Kawiarnię Naukową Festiwalu Nauki oraz inne prestiżowe instytucje kultury. Uznani naukowcy i specjaliści poruszają w nich tematy z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, historii, ekonomii i nauk społecznych.

Od początku nagrywamy również w naszym studio. Spotykamy się tu z naszymi gości by porozmawiać o czym mówi świat polityki, nauki, nauk społecznych. To właśnie #rozmowywszechnicy, Dla ułatwienia dostępu do ponad 1500 materiałów gromadzimy nasze treści w playlisty lub kategorie.

Zapraszamy do odwiedzenie naszego serwisu www.wszechnica.org.pl

Redakcja wszechnicy

wszechnica podcasty wszechnicafww youtube wykłady

Zobacz również

Dzieje Ziemi
Rok w lesie
Zapraszamy do grupy na Facebook

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...