Wiosenne wydarzenia: audycja wyjazdowa, plebiscyt, koncert w holu

Obrazek posta

Patronki, Patroni, Słuchaczki, Słuchacze, 

dzisiaj tj. 17 marca w piątek Redaktorka Naczelna Magda Jethon gościła w Porannej Mannie i dla tych, którzy nie mogli słuchać krótkie streszczenie  wizyty. 

W najbliższych tygodniach będą mieć miejsce następujące wydarzenia: 

1 kwietnia br., w sobotę, będziemy organizować pierwsze plenerowe audycje z... Gdańska, a dokładnie z zabytkowego budynku - Montownii. Historia MONTOWNI sięga lat 30-tych XX wieku. W czasie II Wojny Światowej znajdowała się w niej montażownia części do łodzi podwodnych, a w okresie PRL-u służyła jako magazyn główny Stoczni Gdańskiej. Dzisiaj to coś więcej niż hotel: Zabytkowy budynek, dawna hala u-bootów, sztuka w hotelu, Montownia (montowniagdansk.pl). Nadamy stamtąd 4 audycje, w tym: Koncert życzeń, Szczyt Wszystkiego, TIP-TOP Listę oraz audycję specjalną. 

Będziemy informować jeszcze o tym, gdzie konkretnie będzie można nas znaleźć. Wstęp bez zapisów. 

24 marca ogłosimy na antenie plebiscyt na piosenkę z tekstem zorganizowany z okazji Dnia Patronów. Do plebiscytu wytypowanych zostanie prawie 200 polskich piosenek z najpiękniejszymi, najważniejszymi tekstami, na które Patroni radia będą mogli głosować od 24 marca do 13 kwietnia br. do północy.  Szczegółowe zasady głosowania podamy 24 marca.

Również z okazji Dnia Patronów, 17 kwietnia o godzinie 20.00 zorganizowany zostanie koncert Radia Nowy Świat i Akademii Teatralnej "Piosenki z tekstem", który poprowadzą Grażyna Torbicka i Wojciech Malajkat. Wystąpią w nim studenci i absolwenci Akademii oraz nasze koleżanki: Weronika Boczek, Marcelina Słomian i Maria Zamachowska oraz nasz kolega: Adam Stasiak. Koncert jest już praktycznie wyprzedany, zostało 5 wolnych miejsc (stan na 16.03) 😊 

 

Koncert w holu, który miał się odbyć 31 marca br. z przyczyn technicznych został przełożony na 24 marca i podobnie jak pierwszy koncert odbędzie się w drugiej godzinie audycji "Radioaktywni". Koncert poprowadzi Patryk Rabiega. 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach! 

Koncert w Holu

Zobacz również

Zapraszamy do Wrocławia! Spotkanie Michała Nogasia z Małgorzatą Halber
24 marca w piątek rusza plebiscyt Radia Nowy Świat na piosenkę z tekstem
Wyjście do kina Amondo z Tomaszem Raczkiem

Komentarze (13)

Trwa ładowanie...