Trzy kluczowe projekty Agere Fundacji. Drugi na ulicach miast. Jazda Agere.

Obrazek posta

Agere Fundacja powstała dla osób niepełnosprawnych.

Powstała z myślą o osobach niepełnosprawnych mobilnie, którzy są w sytuacji nikłych możliwości przemieszczania się. Wydaje się, że w tej sytuacji nic nie można. A jednak! Agere ma za zadanie zrobić wszystko, by zrozumieli, że pomimo niepełnosprawności można wiele. Ba! Niemal wszystko

Pierwszy projekt, Hub Informacyjny, operował w internecie. Drugi to już wyjście z hasłem "działaj! pomimo niepełnosprawności" na ulice Polskich miast i miasteczek. A właściwie wyjazd.

 

Wyjazd na ulice w ramach Jazdy Agere.

Agere Fundacja wyjeżdża więc na ulice Polskich dróg. Wyjazdy i wycieczki autem, prowadzonym przez osobę niepełnosprawną, mają w wyraźny sposób pokazać, że podróżowanie jest możliwe pomimo barier ruchowych. Dodatkowo auto będzie szczelnie "obklejone" jaskrawymi kolorami i hasłem przewodnim Agere, tak by było zauważone nawet z daleka.

W ten sposób każdy, niepełnosprawny (lub nie), będzie mógł go zapamiętać. Nawet jeżeli hasło "pomimo niepełnosprawności" dotrze bezpośrednia do nielicznych osób na wózku lub kulach, to dotrze do nich przez rodzinę lub znajomych, którzy widzieli je na ulicy.

Oczywiście potrzebne są konkretne pieniądze na auto i podróże, by projekt wszedł w życie w tej formie. Zależy to od Was! To już jednak inna historia.

 

Krystian z Agere

agere niepełnosprawność pomimo projekt działaj niepełnosprawności

Zobacz również

Trzy podstawowe projekty Agere. Czas opisać trzeci i podstawowy, czyli Społeczność Agere.
Działanie jest możliwe pomimo niepełnosprawności!
agere fundacja | nowa witryna, nowe otwarcie

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...