Trzy podstawowe projekty Agere. Czas opisać trzeci i podstawowy, czyli Społeczność Agere.

Obrazek posta

Agere Fundacja powstała dla osób niepełnosprawnych.

Powstała z myślą o takich jak ja osobach niepełnosprawnych mobilnie, czyli z dużym utrudnieniem ruchu. Działa po to, by rozumieli widząc na własne oczy przykłady tego, że pomimo niepełnosprawności można wiele, mimo niedostosowania otoczenia do innych możliwości ruchowych pewnych ludzi.

Właśnie dla tych osób i przede wszystkim dla nich, przeznaczona jest grupa Społeczność Agere, powstała w ramach tak samo nazwanego projektu. Podstawą jest tutaj newsletter, a przez niego dostęp do kanału Slack.

Społeczność Agere to wsparcie, grupa, łączność i informacja.

Nie ma co ukrywać. Osoby niepełnosprawne, do których chcę dotrzeć nie działają. Z powodu utrudnień w ruchu, nie są aktywne. Całe dnie siedzą w domu lub są wyciągane na rehabilitację. Idą z prądem i tyle.

Jednak prawie każdy, tak i oni, mają komórkę, a tam Fejsa lub maila. A najczęściej i jedno i drugie. Tak więc w drodze na rehabilitację sprawdzą Fejsa (projekt Hub ...), za oknem zobaczą moje obklejone auto (projekt Jazda ...), a po powrocie sprawdzą maila, a przez newslettera zadadzą pytanie na kanale Slack (Społeczność ...)

Mail od Agere to pozytywny impuls do działania w sieci! Dzięki Waszemu wsparciu – funkcjonuje.

 

Krystian z Agere

agere projekt działaj pomimo niepełnosprawności niepełnosprawność

Zobacz również

Trzy projekty Agere Fundacji. Pierwszy w internecie. Hub Informacyjny.
Działanie jest możliwe pomimo niepełnosprawności!
agere fundacja | nowa witryna, nowe otwarcie

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...