Za chwilę będzie po wszystkim! Złap ręcznik Radia 357!

Obrazek posta

Porada dnia: zamknij podręcznik i biegiem zalegnij nad brzegiem. Biegnąc zahacz o BOX 357, bo mamy tu gorącą nowość dla wytrawnych plażowiczów. Spiesz się, bo zapisy kończymy już zaraz.

Halo, ręcznik też dla mnie poproszę!

Co można o nim powiedzieć? Zręczny i poręczny. Ogólnego zastosowania. Osusza, osłania i wchłania. Izoluje od mniej chcianych temperatur i spojrzeń. Zapewnia poczucie własności terenu o wymiarach plażowej przestrzeni życiowej.

Uwaga - nie ma wiele wspólnego z dalekim kuzynem - ręcznikiem papierowym. Z tego powodu nie jest zalecany do prac domowych. Jego specjalnością jest relaks!

Ale plaża to nie jedyny jego żywioł. Wiedzie żywot wszechstronnie rozrywkowy, nigdy nie miał kompleksów basenowych, jest indywiduum całorocznym, działa nawet w trybie “turban”. Do tego dwustronny - można wysyłać nim sygnały odnośnie aktualnego nastroju, dopasować się do pory dnia lub machać do samolotów z bezludnej wyspy, gdyby komuś się przydarzyło.

Nie lubi tylko jednego - jak się do niego zwracasz “dywanik”. Charakterny, ale miły - szczególnie w dotyku. Warto mieć go po swojej stronie!

Chcę zadać szyku w przebieralni - zamawiam ręcznik Radia 357!

PS. Kilka ręczników, parę minut roboty i parawan pełną gębą, proszę iść na całość ;)

Ręczniki dotrą do nowych właścicieli przed końcem lipca. Wspaniałych wakacji życzymy!

Zespół BOX 357

ręcznik 357 Box 357 wakacje 357

Zobacz również

Newsletter nr 16/23
Dzień radiowy - 2 lipca 2023
Poznaj Inside Seaside 2023 - nowy festiwal muzyczny w Polsce

Komentarze (10)

Trwa ładowanie...