Poznaj Inside Seaside 2023 - nowy festiwal muzyczny w Polsce

Obrazek posta

Emocje sięgają zenitu. Marzyliśmy o tym, a teraz to marzenie realizujemy! To jest duża rzecz.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy festiwal muzyczny współorganizowany przez Radio 357! Wraz z agencją Live i Miastem Gdańsk zapraszamy na Inside Seaside 2023

Szykowaliśmy się na to od wielu miesięcy i wreszcie możemy odsłonić pierwsze karty! Poznaliście je w dzisiejszej audycji Kieruj się na południe, a my mamy dla Was wszystkie informacje w jednym miejscu. Oto one:

Kiedy? 11-12 listopada 2023 r. (sobota i niedziela)
Gdzie? pod jednym dachem gdańskiej hali AmberExpo
Kto zagra? Czyli LINE-UP:

NOTHING BUT THIEVES ● TOM ODELL ● NILS FRAHM ● SLEAFORD MODS  ● SHAME ● BLACK HONEY ● KIM NOWAK ● KAŚKA SOCHACKA ● BARTEK WĄSIK plays RADIOHEAD ● DAWID TYSZKOWSKI ● LESZEK MOŻDŻER ● KURY grają P.O.L.O.V.I.R.U.S.

Gdzie można kupić bilety? Bilety do kupienia na stronie eventim.pl/seaside-357

Gdzie znajdę kod zniżkowy dla Patrona 357? Dla Patronów Radia 357 mamy karnety i bilety w specjalnych cenach! Kod uruchamiający zniżkę znajdziecie po zalogowaniu na radiowe konto, na naszej stronie głównej radio357.pl

Jak wykorzystać kod? Przed kupieniem biletu wpisz w pole "Promocja 357" swój kod

Gdzie znajdę stronę festiwalu? Aby być na bieżąco i dowiedzieć się wszystkiego o festiwalu, wejdź na stronę insideseaside.pl

Trzy festiwalowe sceny, dwa dni pełne wrażeń - nie może Was zabraknąć! To będzie dwudniowe święto muzyki. Dzięki zamkniętej przestrzeni pod dachem nie trzeba będzie przejmować się warunkami pogodowymi. A na scenach - zespoły z Polski i zagranicy, reprezentujące różne nurty muzyczne - nie zabraknie muzyki elektronicznej, rockowej i jazzowej.

Inside Seaside to festiwal halowy, jakiego w Polsce jeszcze nie było – zachęcamy do spędzenia weekendu w przestrzeni buzującej od muzyki - ale nie tylko! To dopiero początek ogłoszeń - śledźcie uważnie, bo atrakcji będzie po sufit :)

Pobierz swój kod - będzie widoczny po zalogowaniu na stronie radio357.pl, a potem wskakuj na eventim.pl/seaside-357 i zarezerwuj miejscówkę w specjalnej cenie dla Ciebie - liczba miejsc (jak to w hali) jest ograniczona! 

Inside Seaside 2023 festiwal muzyczny Radio 357 Live Gdańsk

Zobacz również

Dzień radiowy - 1 lipca 2023
Dzień radiowy - 3 lipca 2023
Dzień radiowy - 4 lipca 2023

Komentarze (1)

Trwa ładowanie...