Urodzinowy rozkład jazdy czyli nasze niespodzianki!

Obrazek posta

Radio Nowy Świat szykuje urodzinowe niespodzianki na swoje trzecie urodziny obchodzone pod hasłem TRZYMAMY DLA CIEBIE MIEJSCE.

Co nas czeka?

🔴 OTWIERAMY PODCASTY - w dniach 8-10 lipca stacja otwiera wszystkie swoje podcasty. Przez 3 dni Słuchacze i wszystkie zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się z 13 tys. odcinków, tworzonych pod 125 tytułami.

🔴 ZAPRASZAMY DO TEATRU - urodzinowy spektakl Radia Nowy Świat #NieDochodzenie. Sztukę napisał Igor Brejdygant, wyreżyserował Wojciech Malajkat, a zagrają w niej: Magdalena Stużyńska, Barbara Wypych, Tadeusz Chudecki, Sambor Czarnota, Paweł Okoński, Jakub Sasak, Aleksander Sosiński, Adam Stasiak, Magda Jethon oraz Wojciech Mann w roli nadgłosu. W zamyśle radia oraz scenarzysty – Igora Brejdyganta będzie to komedia kryminalna w dwóch aktach.
Sztuka opierać się będzie na 6-7 rolach wiodących i wielu epizodycznych, do których zaprosiliśmy wybitne aktorki i wybitnych aktorów, muzyków oraz inne postaci dobrze znane z mediów i szeroko pojętego świata kultury.
W 14 spektaklach, które zostały zaplanowane, w scenach okazania policyjnego wystąpi w sumie ponad 100 osób.
Premiera spektaklu odbędzie się 9 lipca w Teatr Polonia, kolejne: 10, 11, 12, 13 lipca także w Teatrze Polonia, a później w Och-Teatrze: 28, 29, 30, 31 lipca, 14.08, 13, 14 i 25 września. Start zawsze o 19.30. Bilety do nabycia w kasie lub na stronie teatru.

🔴AUTORZY AUDYCJI DO DYSPOZYCJI - w trzecie urodziny ramówka radia też będzie wyjątkowa. Od godziny 10:00 do godziny 19:00 dziennikarze i przyjaciele stacji wystąpią w nietypowych rolach. Każda godzina będzie podzielona na cztery 15-minutowe mini-audycje, podczas których prowadzący będą próbowali m.in. przekonać niezdecydowanych Słuchaczy, dlaczego warto nas wspierać. I tak na przykład Wojciech Malajkat w parze z Marcelina Słomian będą nawzajem szkolić się z tego, co potrafią najlepiej - Rektor Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie będzie uczył Marcelinę interpretacji wiersza, a redaktorka Radia Nowy Świat będzie uczyła profesora śpiewać.

🔴ROZSZCZEPIAMY ANTENĘ - 10 lipca, w godzinach 19:00-22:00 stacja jako pierwsza nadawać będzie jednocześnie w czterech kanałach. „Rozszczepiony” program specjalny, czyli cztery różne strumienie, pod wspólnym tytułem #QuadroRadio, poprowadzi czworo redaktorów – DJ’ów, a każdy z nich na swoim kanale będzie zapraszał do zabawy w rytm innej muzyki. Wyboru i zmiany kanału Patron i Słuchacz będzie mógł dokonać w dwóch miejscach: na stronie internetowej stacji bądź w aplikacji Radia Nowy Świat.

Zapraszamy też na urodzinową kawę do So Coffee!

Od jutra (5 lipca) do 25 lipca trwać będzie urodzinowa akcja, której partnerem jest So Coffee.

Każdy (Patron, Słuchacz, zespół RNŚ), kto posiada aplikację RNŚ i pokaże bariście kod kreskowy widoczny w "zapowiedziach" na stronie głównej aplikacji odbierze 20% zniżki na kawę.

Zniżki są akceptowane we wszystkich kawiarniach So Coffee na terenie całego kraju, w tym także na lotniskach:)

Akcja będzie miała swój wydźwięk na antenie w postaci spotów autopromocyjnych oraz postów w social mediach RNŚ i So Coffee.


Zapraszam do świętowania z nami oraz słuchania i wspierania stacji każdego dnia!

 

 

 

urodziny

Komentarze (5)

Trwa ładowanie...