Gościem audycji Wrzenie Nowego Świata będzie Wojciech Malajkat

Obrazek posta

Raz w miesiącu redaktorka Weronika Wawrzkowicz zaprasza na niedzielne śniadania i rozmowy przy kawie do warszawskiej księgarnio-kawiarni „Wrzenie świata” Mariusza Szczygła, gdzie spotyka się z ciekawymi osobami. 

Spotykamy się w tę niedzielę przed godz. 10:00 we Wrzeniu Świata na ul. Gałczyńskiego 7 w Warszawie. Wrzenie Świata zaprasza na śniadanie serwowane między godziną 10 a 13, a Radio Nowy Świat zaprasza na audycję. Wydarzenia będzie można posłuchać na żywo w kawiarni i/lub na antenie.

Gościem Weroniki Wawrzkowicz w kolejnym odcinku naszego cyklu Wrzenie Nowego Świata będzie Wojciech Malajkat - reżyser, aktor, rektor Akademii Teatralnej. 

W Teatrze Polonia i Och – Teatrze czuwa nad naszym urodzinowym spektaklem „NieDochodzenie”. Wydarzenia będzie można posłuchać na żywo w kawiarni i/lub na antenie.

Jak sam mówi, nie odczuwa potrzeby absorbowania sobą innych, ale my bardzo lubimy przebywać w jego towarzystwie. Co w teatrze oznacza hasło: „zacznijmy od radia”, czym jest wolność w sztuce i jak nie dać się pożreć pracy? To tylko kilka z pytań, które padną w niedzielę w audycji „Wrzenie Nowego Świata”. 

Porozmawiamy o mistrzach, szczęściu i improwizacji. W życiu i na scenie.  

Do usłyszenia i do zobaczenia! 

 

I jeszcze zaproszenie do...

naszego radiowego sklepiku. Mamy nowości, o których może nie wszyscy jeszcze zdążyli się dowiedzieć: koszulki Dzieci Bluesa Jana Chojnackiego, koszulki z grafiką autorstwa Krzysztofa Grabowskiego, książki autorstwa Tomasza Raczka Perła z lamusem z autografem autora, torby bawełniane Pionki i Poziomki czy dzwonki rowerowe.

To świetne pomysły na prezent :)

Zapraszamy, zajrzyj!

 

 

 

 

 

 

Zobacz również

Radio Nowy Świat nadawać będzie aż w czterech kanałach równocześnie
Zapraszamy do Teatru Polonia na lipcowe spektakle :)
Dziękujemy, że byliście z nami w trzecie urodziny :)

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...