Dziękujemy, że byliście z nami w trzecie urodziny :)

Obrazek posta

Drogie Patronki, Drodzy Patroni, Słuchaczki, Słuchacze, dziękujemy!

Dzisiejszą Poranną mannę odwiedziła Nadredaktor Naczelna Magda Jethon. Podsumowała nasze urodzinowe obchody: spektakl NieDochodzenie, Autorzy audycji do dyspozycji, QuadroRadio, a także osiągnięcie kolejnego celu na Patronite.

Jest w nas ogromna wdzięczność i wzruszenie za to, że byliście z nami w trzecie urodziny. Obchodziliśmy je pod hasłem "TrzyMamy dla Ciebie miejsce". Tego dnia na antenie usłyszeliśmy prawie cały nasz zespół i gości, a wszystko to pod hasłem "Autorzy audycji do dyspozycji", a od godziny 19:00 odbyło się pierwsze "rozszczepienie anteny" - OuadroRadio z udziałem naszych redaktorów DJ'ów.

Już wiemy, że pomysł OuadroRadio bardzo się Wam spodobał. W dyskusjach padają kolejne propozycje do drużyny DJ'ów. Na pewno do tego pomysłu wrócimy!

Wszystkie wejścia autorów audycji są dostępne w naszych podcastach, również w wersji video. Ci, którzy nie mogli być z nami cały dzień, mogą odtworzyć interesujące wątki. Także każdy kanał QuadroRadio jest do odsłuchania.

Miłego odbioru!

Nasz urodzinowy spektakl NieDochodzenie został niesamowicie przyjęty. Na stronie radia jest zawieszona recenzja spektaklu:

https://nowyswiat.online/punktowanie-absurdow-i-oczyszczajacy-smiech-recenzja-spektaklu-niedochodzenie

Przechodzimy z występem z teatru Polonia do Och-Teatru. Mamy lipcowe terminy spektaklu: 28, 29, 30 i 31 lipca i potwierdzony udział nowych gwiazd, które wezmą udział w okazaniach: Agnieszka Dygant, Ewa Ewart, Katarzyna Figura, Małgorzata Niezabitowska, Zbigniew Hołdys, Piotr Jacoń, Maniek, Krzysztof Materna, Czesław Mozil, Michał Rusinek, Wojciech Waglewski, Wojciech Zimiński, Artur Żmijewski.

Do naszych urodzinowych atrakcji dokładamy jeszcze zniżkę na kawę w So Coffee.

Do 25 lipca trwa urodzinowa akcja RNŚ, której partnerem jest sieć kawiarni w So Coffee. Każdy kto posiada aplikację RNŚ otrzyma 20% zniżki na kawę. Wystarczy, że pokaże bariście kod kreskowy widoczny w sekcji zapowiedzi na stronie głównej aplikacji. Ze zniżki można korzystać do woli... 

A teraz o naszych ostatnich decyzjach:

Zawieszamy produkcję trzech podcastów: Wielki świat małych, Preteksty i Komitet rodzicielski. Oczywiście dzieje się to w porozumieniu z autorami, którzy zostali poproszeni o wymyślenie nowej formuły podcastu lub nowego pomysłu na podcast. Zmiana ta spowodowana jest bardzo niską słuchalnością powyższych podcastów.

Na Patronite został osiągnięty kolejny cel: 725 tys. Tym samym od 4 sierpnia udostępniamy podcasty z pasm: Nowy Świt, W środku dnia, Nowy Świat po południu, Sobotni brzask. Archiwum podcastów z pasm będzie dostępne na 3 miesiące wstecz.

Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy za Państwa obecność i wsparcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QuadroRadio NieDochodzenie podcasty

Zobacz również

Głosowanie na TIP-TOP i Szczyt wszystkiego w aplikacji!
"Bez ogródek" - gość III odcinka – Mateusz Andruszkiewicz
Radio Nowy Świat udostępnia pasma w podcastach

Komentarze (7)

Trwa ładowanie...