"Bez ogródek" - gość III odcinka – Mateusz Andruszkiewicz

Obrazek posta

 

Już jutro 26 lipca w środę o godz. 19:00 na spotkanie z Mateuszem Andruszkiewiczem zaprasza Adam Stasiak w III odcinku cyklu "Bez ogródek".
Transmisja video dla patronów na stronie internetowej Radia.

 

A potem oczywiście na stronie www do obejrzenia dla tych, którym termin nie pasował, bądź już zaplanowali inne aktywności 🙂

Gospodarz cyklu Bez ogródek - Adam Stasiak - znany jest z naszej anteny m.in. jako autor "Krótkich zwierzeń" i gospodarz "Akademii Rocka" czy współprowadzący Koncertu Życzeń. 

Rozmówcą Adama w środę 26 lipca o godz. 19:00 będzie Mateusz Andruszkiewicz.

Czasami nas budzi, porusza istotne tematy, a czasami przedstawia nam ciekawe fakty i nieznane historie ze świata muzyki. Ale to co pasjonuje go najbardziej, to znajdywanie najciekawszych utworów ze świata i przekonywanie, że nie tylko hip-hop jest w hip-hopie. Co jeszcze knuje Mateusz Andruszkiewicz i dlaczego postawił na karierę w radiu – może zdradzi nam w najbliższym Bez Ogródek.

Spotkanie będziemy transmitować na naszej stronie za pośrednictwem kanału YouTube. Uruchomimy też czat i zaprosimy do zadawania pytań.

Można też przesłać pytania do Mateusza na adres: patron@nowyswiat.online.

Zapraszamy osoby chętne do osobistego uczestnictwa w naszej siedzibie na Ostrej - chętnych prosimy o zgłoszenia TUTAJ. Rezerwację miejsca potwierdzimy mailowo.

Do zobaczenia!

Zobacz również

Gościem audycji Wrzenie Nowego Świata będzie Wojciech Malajkat
Radio Nowy Świat udostępnia pasma w podcastach
Zapraszamy do Teatru Polonia na sierpniowe spektakle :)

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...