Wygraj weekend dla dwojga! Tym razem w Krakowie!

Obrazek posta

My nadajemy stamtąd audycję, Ty możesz wygrać tam weekendowy pobyt – po raz drugi przedstawiamy wyjątkowy konkurs, który jest efektem naszej współpracy z siecią hoteli Hilton. Po Świnoujściu przyszedł czas na Kraków – konkretnie Hotel Saski Kraków, Curio Collection by Hilton, który ugości nas w sierpniu.

Już w sobotę 19 sierpnia Marta Kula przygotuje specjalne wydanie swojej audycji Route 357 – tematem będzie muzyka jazzowa i Kraków jako kulturalna stolica Polski, miasto literatury i poezji. Udział w tej audycji wezmą Patroni, którzy wygrali wstęp w jednym z naszych konkursów. Ale to nie jedyny konkurs z hotelem w roli głównej - audycji w danej lokalizacji zawsze towarzyszy wisienka na torcie – czyli weekend dla dwóch osób.

Będzie to weekend w pięknych okolicznościach. Hotel zlokalizowany jest w budynku z ponad dwustuletnią historią na krakowskim Starym Mieście. To pierwszy 5* hotel Curio Collection by Hilton w centrum Krakowa i całej Polsce. W pokojach i na korytarzach odnajdziesz portrety muzyków i kompozytorów wykonane przez legendarnego fotografa, Ryszarda Horowitza. Elegancja z piękną muzyką w tle – klasyka i jazz spotykają się tutaj z modernistycznym wnętrzem. Motywy muzyczne odnajdziesz nawet w… kuchni Regale pod czujnym okiem jej szefa, Romana Pawlika.

Weź udział w naszym konkursie – do wygrania weekend dla dwóch osób w Hotelu Saski Kraków, Curio Collection by Hilton w Krakowie. Możesz przyjechać tu jeszcze w wakacje – te studenckie, możesz również wybrać się tutaj jesienią. Aby dać sobie szansę na wygraną:

  1. Wejdź w ten link i znajdź pytanie konkursowe
  2. Wejdź na stronę konkursy.radio357.pl i odpowiedz na pytanie, wypełniając formularz


W konkursie mogą wziąć udział aktywni Patroni Radia 357. Możesz dołączyć w każdej chwili i pomóc nam budować dobre radio: wspieram.radio357.pl

 

Hilton współpraca konkurs Kraków

Zobacz również

Dzień radiowy - 29 lipca 2023
Dzień radiowy - 1 sierpnia 2023
Literacka Podróż Hestii - wygraj książki nominowane do nagrody w konkursie!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...