Najlepiej Robić Swoje :) Dostałam się do półfinału!!!

Obrazek posta

Kochani,

być może niektórzy z Was już zauważyli, a jeśli nie -  to teraz się  Wam pochwalę :)


Patronite wspólnie z ING Bank zorganizowało akcję o pięknej nazwie "Najlepiej Robić Swoje", której celem jest wspieranie twórców w realizowaniu ich pasji. I mówimy tutaj o konkretnym wspieraniu wiedzą, doświadczeniem, ale również finansowym.


I wiecie co? Spośród setek, a może nawet i tysięcy zgłoszeń ZOSTAŁAM WYBRANA jako jeden z dziewięciu półfinalistów tej akcji! Wciąż nie mogę w to uwierzyć!

Przez najbliższy miesiąc pod okiem Mentora - a w moim przypadku jest nim Michał Bańka, który odniósł niewiarygodny sukces zarówno na Patronite jak i w życiu, który doprowadził do tego że może żyć i utrzymywać rodzinę ze swojej pasji (a to jest chyba marzenie każdego człowieka posiadającego pasję) - będę wykonywała zadania mające na celu jak najlepsze zaprezentowanie mojej pasji szerszej publiczności oraz pracowała nad ulepszeniem sposobów komunikowania się z moimi widzami i Patronami. 

Moja współpraca z Michałem (co już samo w sobie jest fantastyczną okazją do rozwoju) potrwa miesiąc, po którym Kapituła oceni postępy półfinalistów i trzem z nich przyzna wsparcie w postaci 10.000zł. Wyobrażacie sobie, co można zrobić z takimi pieniędzmi??? Wprawdzie nie należy dzielić skóry na niedźwiedziu, ale mam pewne marzenie dotyczące rozwoju mojej działalności w historycznych technikach fotograficznych, które dzięki takiemu zastrzykowi gotówki stałoby się BARDZO realne :) a efekty jego realizacji byłyby pożytkiem nie tylko dla mnie, ale również dla wielu wielu osób :)

Trzymajcie za mnie kciuki i wyczekujcie nowych filmów, bo na pewno będę się z Wami dzieliła postępami w realizacji zadań przydzielonych przez Mentora :)

A wszystko to dlatego, że Najlepiej Robić Swoje :)

Do zobaczenia!

najlepiej robić swoje #najlepiejrobićswoje mentoring ing patronite konkurs baniak baniaka michał bańka

Zobacz również

Nowa pracownia i warsztaty fotograficzne
Listopad pod znakiem #NajlepiejRobićSwoje
Choinka dla Fotografa

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...