Nowy sposób wsparcia Demagoga

Obrazek posta

Cześć,

włączyliśmy dzięki Patronite.pl nowy sposób wsparcia naszego stowarzyszenia. W łatwy i szybki sposób możesz przekazać 5 zł, 10 zł, 15 zł Demagogowi. Nie musisz zakładać dodatkowego konta, wystarczy zaznaczyć kwotę i wysłać pieniądze do nas.

 

 

Czas wyborów przyniósł ogromną liczbę naszych publikacji. Sprawdzaliśmy obietnice, wyjaśnialiśmy zmiany w prawie, weryfikowaliśmy wypowiedzi kandydatek i kandydatów do parlamentu RP.  

Ogromna liczba godzin pracy po to, by każdy obywatel, obywatelka mieli dostęp do wiarygodnych informacji.

Jeśli uważasz, że musi być ktoś kto stawia fakty na pierwszym miejscu. Ktoś kto to ma czas, wiedzę i doświadczenie w sprawdzaniu obietnic i wypowiedzi polityków. Kto stawia granicę dezinformacji to wesprzyj stowarzyszenie Demagog.

Naszym celem jest dbanie o prawo obywateli do rzetelnej informacji, która pozwala widzieć rzeczywistość taką jaka ona jest.

Jesteśmy dla każdego kto chce poznać prawdę. Stajemy tylko po stronie faktów. Nie godzimy się na szerzącą się dezinformację i fake newsy. Uważasz, że takie miejsce w sieci jest potrzebne? Dołącz do społeczności, dla której ważne są fakty i zostań patronem/ patronką Demagoga.

 

Zespół stowarzyszenia Demagog

 

wsparcie suppi piątkadlaDemagoga informacja dezinformacja

Zobacz również

Wybory Parlamentarne w Polsce. Zagłosujmy w niedzielę
Jak to jest z tym wpływem na debatę publiczną Demagoga?
Zestaw Prawdziwych Informacji #37

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...