Poznaj "Zimowy sen Niedźwiedzia" - płytę winylową z utworami wyselekcjonowanymi przez Marka Niedźwieckiego!

Obrazek posta

Nie wyobrażamy sobie Świąt bez tych piosenek! Każdego roku towarzyszą nam one w stacjach radiowych, sklepach, na jarmarkach świątecznych czy podczas okazjonalnych spotkań  firmowych. Niosą przyjemne wspomnienia, budują radosną atmosferę tego wyjątkowego czasu w roku. Marek Niedźwiecki od zawsze miał słabość do tego typu repertuaru i postanowił przygotować w tym roku słuchaczom radia niesamowity prezent w postaci wymarzonego albumu świątecznego.

“Kiedy byłem młodym słuchaczem radia, to bardzo niecierpliwie czekałem na Boże Narodzenie. Był śnieg, sanki, łyżwy, a gdzieś koło połowy grudnia radio zaczynało przypominać świąteczne piosenki. Po latach zacząłem je nazywać piosenkami z dzwoneczkami… Wtedy pachniały pomarańczami, miały smak czekolady z orzechami laskowymi, ptasiego mleczka, cukierków koktajlowych. Podarowaliśmy Państwu bombonierkę świąteczną w nadziei, że będzie służyła całe lata. Dużo klasyki, ale także ulubione świąteczne piosenki z ostatnich lat. Zestaw pasuje do zupy grzybowej spożywanej w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Smacznego!" tak o płycie mówi Marek Niedźwiecki, który wyselekcjonował utwory.

Preorder płyty winylowej (LP) trwa na stronie box.radio357.pl do wyczerpania puli 1000 czarnych płyt.

Wspólnie z Sony Music Poland, wydawcą płyty "Zimowy sen Niedźwiedzia", organizujemy spotkanie z okazji oficjalnej premiery. Mamy 10 podwójnych zaproszeń dla Patronów Radia 357. Konkurs, w którym możecie odpowiedzieć na pytanie i dać sobie szansę na otrzymanie zaproszenia, trwa do czwartku 23 listopada na stronie konkursy.radio357.pl. Podczas spotkania osoby, które zakupią płytę, będą mogły ją odebrać i otrzymać autograf od Marka Niedźwieckiego.

Ale to nie wszystko! 1 grudnia do wersji LP dołącza płyta CD, która będzie dostępna w stałej sprzedaży na stronie gadzety.radio357.pl. Dzięki temu "Zimowy sen Niedźwiedzia" będzie mógł trafić do wszystkich zainteresowanych!

Czy "Zimowy sen Niedźwiedzia" będzie Twoim pierwszym zakupem świątecznym w tym roku? ;) Polecamy wszystkim Patronom Radia 357!

Zimowy sen Niedźwiedzia płyta płyta winylowa piosenki z dzwoneczkami Marek Niedźwiecki

Zobacz również

Dzień radiowy - 19 listopada 2023
Dzień radiowy - 22 listopada 2023
Dzień radiowy - 23 listopada 2023

Komentarze (2)

Trwa ładowanie...