9. URODZINY RADIA ROCKSERWIS FM

Obrazek posta

Kochane Patronki i Kochani Patroni,

Dziś 9. urodziny Radia Rockserwis FM. Rozpoczęliśmy nadawanie 6.12.2014 o 12:00 i od tego czasu nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę proponujemy Wam muzykę niebanalną, wyrafinowaną, głównie spoza tzw. mainstreamu, reprezentującą szeroki wachlarz gatunków muzycznych.

Odnosimy wrażenie, że polubiliście to radio i stało się ono taką NASZĄ OAZĄ wyszukanych dźwięków i serdecznych relacji. Jesteśmy przekonani, że łączy nas wspólna pasja, wspólna chęć odkrywania tego co niesztampowe, unikatowe, ukryte.

Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni, że zdecydowaliście się nam pomóc, nas wesprzeć i w ten sposób okazać aprobatę dla naszej działalności. Że dzielicie się z nami częścią swojego domowego budżetu w tych trudnych czasach. Wierzymy, że nadal będziecie to czynić!

Zdajemy też sobie sprawę - i z tym też spotykamy się na każdym kroku - że pomimo 9 lat istnienia bardzo wiele osób jeszcze o nas nie wie! I tu też liczymy na Was. Spróbujcie namówić swoich przyjaciół i znajomych do zapoznania się z naszą ramówką, ściągnięcia aplikacji, posłuchania nas. Zwróćcie im uwagę na to, że bardzo różnimy się od innych rozgłośni. Może właśnie to przyciągnie ich do nas.

Piotr Kosiński vel Ojciec Dyrektor i jego Wesoła Gromadka

URODZINY ROCKSERWIS FM

Zobacz również

PETER GABRIEL TOP 20
ULUBIONY ALBUM 2023 - RUSZA GŁOSOWANIE
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...