Stare vs Nowe!

Obrazek posta

Dzień dobry! Cześć!
Drogie Patronki, Drodzy Patroni!

Zaczynamy rok 2024! Z tej okazji chciałbym Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku! A w nim wielu wyjść w teren, zaskakujących odkryć, spotkań z ulubionymi zwierzakami. Jednym słowem wielu przyrodniczych wrażeń! 

Dziękuję Wam bardzo za całe okazane wsparcie!

Szczególnie, że nie udało mi się stworzyć zbyt wielu filmów na YouTube, bo raptem 3.
Na Instagramie było lepiej: 103 posty/rolki i pewnie kilka tysięcy relacji. 
Dodatkowo zebrałem trochę materiałów do dalszych publikacji, szczególnie w okresie rykowiska, kiedy miałem na to sporo czasu.

Na swoje usprawiedliwienie mam to, że miniony rok był dla mnie bardzo trudny, głównie ze względu na chorobę i śmierć Ojca, który między innymi był jednym z moich głównych nauczycieli lasu. Byłem potrzebny i chciałem być w domu, zupełnie nie miałem głowy do wymyślania skryptów, dynamicznego opowiadania etc. 

Podsumowując, dziękuję Wam bardzo za okazaną i okazywaną pomoc. 
Ten rok będzie lepszy, chociażby dlatego, że o gorszy trudno. 

A poważniej to właśnie siedzę i planuję różne aktywności, w realizacji filmów z pewnością pomoże mi zakup dokonany miesiąc temu zakup 12 letniego Peugeota Partnera. Rozsypać się nie powinien, bo był najdroższy w sieci : ) A poważniej to tani nie był, a kupiłem go od mojego mechanika (przez ostatnie 5 lat jeździła nim jego żona) i ma 205 tysięcy km na liczniku + mam roczną gwarancję. 

W styczniu mam zamiar zainstalować w nim ogrzewanie postojowe i szukam marki, która by chciała mi go wyposażyć w rozkładane wyrko. Wszystko po to, by zwiekszyć liczbę laso/godzin, a co za tym idzie nagrań, relacji itp. 

Wymieniłem też kompa na nowszą wersję, by dało się pracować zdalnie. I rozważam zakup małej kamery ze stablizacją, by móc nagrywać więcej treści w ruchu. 

To w kwestiach tegorocznych inwestycji. Teraz trzeba będzie wziąć się do roboty - czyli rozkręcanie YouTuba. Aby to robić zredukuję pewnie liczbę wystąpień na żywo, czyli szybkiego dopływu gotówki, ale jednocześnie odpływu czasu/energii. 

Zobaczymy, co z tego wyjdzie i na ile będę potrafił rozwinąć kanał, ile filmów zrobić. Chciałbym by wszystko się tak rozkręciło, że będę mógł spokojnie się na tym skupić i na tworzeniu produktów związanych z "Horzela Opowiada' ; ) 

Tym bardziej dziękuję Wam za wsparcie, będzie bardzo pomocne.

To tak w wielkim skrócie o zeszłym roku i planach na kolejny.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i trzymajcie kciuki! : )
Piotr. 

Ankieta

Czy dotarło do Ciebie mailowe powiadomienie o poscie?

Możesz wybrać wiele odpowiedzi

Zaloguj się, aby móc oddać głos

Zobacz również

Listopadowe wystąpienia - Ogłoszenie/Zaproszenie
Luty 2024 - Materiały dla osób wspierających.
Nowy film! - O nietoperzach!

Komentarze (6)

Trwa ładowanie...