Marcowe nowości i zapowiedzi Otuliny

Obrazek posta

Kochane Patronki, Kochani Patroni,

ostatnie tygodnie obfitowały dla mnie w ważne wydarzenia, wybaczcie proszę brak newslettera na początku miesiąca. Dzisiaj jednak chciałabym podzielić się z Wami kilkoma nowinami!

W czwartek 28 marca o 19:00 zapraszam Was na darmowy wykład Szukając słońca: Szkocja w rodzimym malarstwie, który przygotowałam dla Wypraw ze sztuką. Aby dołączyć do spotkania, należy się zarejestrować pod tym linkiem.

Wykład promuje wyprawę Skarby Szkocji, którą poprowadzę po galeriach i muzeach Edynburga oraz Glasgow. Odwiedzimy także pobliskie rezydencje wraz z ich kolekcjami sztuki. Wyprawa odbędzie się między 29 maja a 3 czerwca. Zostało nam jeszcze kilka miejsc, a rezerwacje i wszystkie szczegóły są na stronie Wypraw ze sztuką

W tym tygodniu premierę ma książka, której jestem dumną współautorką. Album Rijksmuseum w Amsterdamie napisałam wspólnie z prof. Antonim Ziembą i dr. Piotrem Borusowskim. Niech nie zwiedzie Was lapidarność opisów do wybranych przez nas obrazów. Wydobywaliśmy samą esencję o prezentowanych dziełach, a ich wybór jest czysto autorski. Przemyciliśmy zatem wiele z naszych osobistych ulubieńców. Książkę można znaleźć między innymi w sklepie wydawnictwa Arkady.

A jeśli macie ochotę zobaczyć nasz zespół autorski na żywo i posłuchać o naszej pracy nad albumem, a może nawet zadać nam kilka pytań, to będzie taka możliwość 5 kwietnia o godzinie 12:00 w Muzeum Narodowym w Warszawie

 

A ja dziękuję, że jesteście! Bez Waszego wsparcia nie miałabym tej siły i determinacji, by realizować projekty, a nade wszystko - by rozwijać Otulinę!

Dziękuję!

Ola 

 

 

Zobacz również

Polecenia na grudzień
Newsletter na listopad
Newsletter na kwiecień

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...