Avatar użytkownika

Otulina o sztuce

39
patronów
1 265 
miesięcznie
15 920 
łącznie
39
patronów
1 265 zł 15 920 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Niezmiernie Ci dziękuję ❤️

Dzięki Tobie mogę oderwać się na chwilę od codzienności, by czytać i patrzeć. O tym co znalazłam, opowiem Ci w najnowszym odcinku mojego podcastu "Otulina o sztuce".
Wymienię Cię też jako nowego patrona.
20 zł miesięcznie
Masz moją olbrzymią wdzięczność ❤️

Dzięki Tobie mogę oderwać się na chwilę od codzienności, by czytać i patrzeć. A przy okazji - wypić espresso za Twoje zdrowie!

O moich znaleziskach opowiem Ci w najnowszym odcinku mojego podcastu "Otulina o sztuce". Wymienię Cię też jako nowego patrona.

Raz w roku przygotuję rozbudowany opis do Twojego ulubionego dzieła sztuki i opublikuję go na moich profilach.
35 zł miesięcznie
Jestem Ci niezwykle wdzięczna za to wsparcie ❤️

Właśnie pomogłaś mi kupić książkę, o której wcześniej tylko mogłam pomarzyć. W moim podcaście "Otulina o sztuce" opowiem Ci co udało mi się w niej odkryć ciekawego. Wymienię Cię też jako nowego patrona.

Raz w roku przygotuję rozbudowany opis do Twojego ulubionego dzieła sztuki i opublikuję go na moich profilach.

Będziesz też mogła zadać mi nurtujące Cię pytanie dotyczące historii sztuki, a ja nagram specjalnie dla Ciebie odpowiedź.

50 zł miesięcznie
Wow, musisz naprawdę bardzo lubić słuchać o sztuce. Dziękuję ❤️

Właśnie pomogłeś mi kupić bilet na wystawę! To co na niej zobaczę, opowiem Ci w moim podcaście "Otulina o sztuce". Wymienię Cię też jako nowego patrona.

Raz w roku przygotuję rozbudowany opis do Twojego ulubionego dzieła sztuki i opublikuję go na moich profilach.

Będziesz też mógł zadać mi nurtujące Cię pytanie dotyczące historii sztuki, a ja nagram specjalnie dla Ciebie odpowiedź.

Wezmę pod uwagę Twoją podpowiedź, co do tematu jednego z odcinków podcastu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
23 dostępne miejsca
Jesteś prawdziwą patronką sztuk! Dziękuję! ❤️

Dzięki Tobie mogę zacząć planować wyjazd na wystawę, która jest daleko od domu! Opowiem Ci w moim podcaście "Otulina o sztuce", to co udało mi się na niej zobaczyć. Wymienię Cię też jako nowego patrona.

Raz w roku przygotuję rozbudowany opis do Twojego ulubionego dzieła sztuki i opublikuję go na moich profilach.

Będziesz też mogła zadać mi nurtujące Cię pytanie dotyczące historii sztuki, a ja nagram specjalnie dla Ciebie odpowiedź.

Będziesz mogła wybrać temat jednego z odcinków podcastu.

Raz w roku zaproszę Cię na webinar przygotowany specjalnie dla patronów z tego progu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Otulina o sztuce w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem historyczką sztuki i kustoszką w Muzeum Narodowym w Warszawie. W moim podkaście "Otulina o sztuce" dzielę się opowieściami, które odkrywam w sztuce dawnej. Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz mi towarzyszyć w moich poszukiwaniach!

Nazywam się Aleksandra Janiszewska-Cardone. Jestem historyczką sztuki pracującą ze sztuką dawną, czyli powstałą na tyle dawno temu, że przestaliśmy ją już rozumieć.

W moim podkaście "Otulina o sztuce" szukam drogi powrotu do opowieści ukrytych w obrazach, rysunkach, rzeźbach, a nawet architekturze, które mogą być dla nas wciąż aktualne. W cotygodniowych odcinkach przybliżam historie skryte w sztuce.

Moimi opowieściami o sztuce dzielę się też poprzez współpracę z Fundacją Art Transfer, gdzie przygotowuję serie wykładów. Piszę także dla Notes from Poland - portalu dla obcokrajowców szukających informacji o Polsce oraz dla Niezłej Sztuki - portalu promującego znajomość historii sztuki. Moja pasja jest też moim zawodem - na co dzień pracuję jako kustoszka w Muzeum Narodowym w Warszawie.

 

Odcinki podkastu przygotowuję w moim czasie wolnym. Zgłębianie nowych historii, godziny spędzone nad szukaniem odpowiedzi na nurtujące nie tylko mnie pytania, przygotowywanie scenariuszy do odcinków i nagrywanie ich - na tym polega praca nad kolejnymi odcinkami. Z tego powstają historie, małe i duże, które publikuję nie tylko w ramach podcastu, ale także na profilu na Facebooku czy You Tubie

 

Będzie mi niezwykle miło, jeśli wesprzesz mnie w moich poszukiwaniach. Twój patronat będzie nieocenioną pomocą przy planowaniu nowych zakupów książkowych albo wyjazdu na wystawę w odległym miejscu, z której wrócę z głową pełną pomysłów i opowieści.  A przede wszystkim - Twoje wsparcie kupuje mi trochę czasu na tworzenie w oderwaniu od trosk o codzienność i jej wyzwania. W zamian oferuję wspólną podróż poza zgiełk, w ciszę i otulenie się ciekawą opowieścią.

Dziękuję!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Otulina o sztuce w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Produkcja odcinków
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 735 zł brakuje
63%
Przygotowanie każdego odcinka to spore nakłady pracy nad zdobywaniem wiedzy, budowaniem scenariusza a następnie przygotowaniem nagrania. Z Waszą pomocą wszystko jest łatwiejsze!
Profesjonalny sprzęt do nagrań
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 735 zł brakuje
63%
Dla Was lepsza jakość nagrań, a dla mnie większa satysfakcja z dobrze wykonanej pracy!
Książki, czasopisma i wystawy
  • 7 700 zł miesięcznie
  • 6 435 zł brakuje
16%
Na nowe publikacje, subskrypcje czasopism o sztuce i bilety na wystawy. Żebym miała dla Was jak najwięcej nowych historii do opowiadania!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Otulina o sztuce już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kinga Wójcik
Kinga Wójcik
20 zł
Bożena Kownacka
Bożena Kownacka
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Aga Loncka
Aga Loncka
20 zł
Anna Chomiuk-Żywalewska
Anna Chomiuk-Żywalewska
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.