Trzy miesiące i co dalej?

Obrazek posta

Drodzy Autorzy,

większość z Was ma zapewne za sobą pierwszą pracę. Pamiętacie, jak wygląda typowa umowa na samym początku zawodowej kariery? Oczywiście, trzy miesiące okresu próbnego „a potem zobaczymy, jak sobie radzisz!”. Okazuje się, że Patroni podchodzą do sprawy dosyć podobnie – korzystając z Tpay, opłacają trzy miesiące subskrypcji i bacznie obserwują Wasze poczynania. Pytanie, co stanie się gdy minie ten czas dalej?  


Patroni otrzymają maile, zapraszające do przedłużenia subskrypcji – ale to w dużej mierze od Was zależy, czy rzeczywiście to zrobią. Warto usiąść z dobrą kawą i przez chwile zastanowić się nad tymi pytaniami:  

  1. Czy wszyscy Patroni otrzymali obiecane przeze mnie nagrody?
     
  2. Czy pokazywałam/em jak wpłaty Patronów zmieniają kanał/blog/stronę/twórczość?
     
  3. Czy co jakiś czas dziękuję Patronom? (w końcu – przeznaczenie części domowego budżetu na rozwój lubianego autora to naprawdę spory gest zaufania!)
     
  4. Czy – patrząc obiektywnie – Patroni mają podstawy by przedłużyć swoją subskrypcję?

wreszcie:

        5. Co można zrobić, by profil rósł w siłę, a patronom żyło się lepiej? :)

Nie chcemy Was w żaden sposób straszyć ani zmuszać do rachunków sumienia – uważamy po prostu, że relacja patron-autor jest szalenie istotna i musi być pielęgnowana, by wzrastać. Chodzi nie tylko o obopólne korzyści, ale przede wszystkim o zaufanie, sympatię i poczucie tworzenia czegoś dobrego – wspólnie!

 Nieustannie służymy Wam też pomocą i radą – piszcie na kontakt@patronite.pl !

 

dla autorów promocja profilu

Zobacz również

Progi - Poradnik dla Autorów
Pięć pytań do: Globstory
Jak poinformować o dołączeniu Patronite?

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...