baza wiedzy

20k punktów w jeden dzień?

Darmowy!

20k punktów w jeden dzień?


1 rok temu Strata Czasu 1 rok temu Brak komentarzy Brak komentarzy

Jesteś nowy na serwerze i nie wszystko rozumiesz? A może już trochę u nas jesteś i chcesz zdobyć dodatkowe punkty? Przeczytaj ten poradnik i w kilkanaście minut zdobądź nawet 20000 dodatkowych punktów na Stracie Czasu!

O co chodzi z punktami?

Jak wiesz główną walutą na Stracie Czasu są tzw. Punkty. Możesz kupować za nie wiele ciekawych rzeczy ze sklepu (po wpisaniu komendy !sklep na #spam), takich jak na przykład:

 • pizza
 • koszulki
 • Discord Nitro
 • klucze do gier
 • własny kolor nicku
 • własny czat tekstowy lub głosowy

Jak zdobywać punkty na co dzień?

Punkty zdobywać możesz na bardzo wiele sposobów. Podstawowym jest używanie komend !daily oraz bardziej opłacalnej !daily @nick - przekazujesz komuś swoje dzienne punkty z bonusem, a ktoś inny może zrobić to samo dla ciebie.

Jeżeli jesteś kimś w małżeństwie (!marriage @nick) to dostaniesz jeszcze większy bonus do !daily @nick.

Na codziennym używaniu tej komendy możesz zarobić średnio ~5 tysięcy punktów miesięcznie jeżeli używasz jej codziennie.

Inną opłacalną metodą jest udział w eventach takich jak Maratony Filmowe, Karaoke, Kalambury, Państwa Miasta czy Quizy Anime. Za udział w samych Maratonach Filmowych możesz zdobyć około 30 tysięcy punktów miesięcznie. Za zaśpiewanie 4 piosenek w jednym karaoke możesz dostać natomiast nawet 5300 punktów.

Możesz też brać udział w giveawayach, które odbywają się na #giveawaye, #giveawaye_premium, #rozmowy oraz na kanałach prywatnych. Możesz też spróbować szczęścia w ruletkach na #ruletka (rola Ruletka). Jeżeli będziesz miał szczęście to zdobędziesz dzięki nim kolejne kilka tysięcy punktów miesięcznie.

Pozostałe sposoby na codzienne zdobywanie punktów na Stracie Czasu znajdziesz tutaj.

Ponad 20k punktów w pierwszy dzień na serwerze

No dobrze. Skoro wiesz jak zdobywać punkty w normalny sposób, to czy istnieje jakiś sposób na zarobienie ich szybciej, już w pierwszy dzień na Stracie Czasu?

Oczywiście, że jest. Oto co musisz zrobić swojego pierwszego dnia na serwerze:

 1. Wrzuć swoje pierwsze selfie na #selfies. Dostaniesz za to 1000 punktów
 2. Wrzuć kolejne 4 selfies tego dnia. Codziennie możesz dostawać punkty za maksymalnie 5 swoich zdjęć. Za każde otrzymasz 100 punktów. To kolejne 400 punktów!
 3. Przedstaw się na #przedstaw_się. Dostaniesz za to 300 punktów.
 4. Zasubskrybuj nasze wszystkie social media: Facebook, YouTube, Steam, Instagram, Rabbita. Odnośniki do nich znajdziesz na https://strataczasu.org/ w lewym górnym rogu. Dowody na subskrypcje musisz wysłać na #chcę_punkty_lub_rolę. Razem możesz otrzymać za to 2500 punktów.
 5. Napisz o nas opinię na https://disboard.org/server/211261411119202305. Dostaniesz za to 500 punktów.
 6. Zrób przewrót w przód. Tak, nie przesłyszałeś się. Za zrobienie przewrotu w przód i nagranie go możesz dostać od 4000 do nawet 10000 punktów. Przyjmijmy, że będzie to 6 tysięcy. Nagrany przewrót wyślij do Defous#0001 na PW.
 7. Weź udział w evencie, który jest akurat tego dnia. Codziennie organizujemy jakieś eventy więc szansa, że na jakiś będziesz mógł przyjść pierwszego dnia są ogromne. Za udział możesz dostać w zależności od rodzaju eventu od kilkuset do nawet kilku tysięcy punktów. Załóżmy, że będzie to 750, czyli standardowa liczba punktów za udział w Maratonach Filmowych organizowanych 4 razy w tygodniu.

Razem za wszystkie z tych aktywności dostaniesz w przybliżeniu 11450 punktów.

Jeżeli twoje zdjęcie na #selfies otrzyma 23, 33 lub 43 łapek w górę, to otrzymasz dodatkowe 500, 1000 lub 1500 punktów. Jeżeli natomiast uda ci się i załapiesz się pierwszego dnia na Karaoke lub Sobotni Maraton Filmowy, to dostaniesz szansę na dostanie nawet 3000 lub 4500 punktów za aktywny udział.

Oznacza to, że jeżeli będziesz miał odrobinę szczęścia i czasu, to pierwszego dnia możesz zdobyć jeszcze więcej serwerowej waluty, nawet 16450 punktów!

Chcesz jeszcze więcej?

Oczywiście jeżeli będziesz bardziej zaangażowany to pierwszego dnia zdobędziesz ich jeszcze więcej. Możesz przykładowo wrzucić swoją pracę artystyczną na #twórczość (rola Artysta), zdjęcia swoich zwierzaków na #pupile (rola Pupile), zdjęcia potraw, które własnoręcznie przygotowałeś na #kuchnia (rola Kuchnia), zdjęcia swoich roślin i kwiatów na #donice_i_inne_dzbany (rola Dendroświr) czy napisać recenzję jakiegoś filmu lub serialu, który ostatnio oglądałeś na #kultura (rola Filmy & Seriale). Razem da ci to około 1000 punktów. Razem w przybliżeniu może ci to dać nawet 17450 punktów. Oczywiście takich kanałów jest u nas o wiele więcej!

Jeżeli jesteś fanem gier i przegrałeś w jednej z nich ponad 1000 godzin to możesz dostać za to rolę Maniak i kolejne 1000 punktów pierwszego dnia. Wystarczy, że wyślesz dowód na przegrane 1000h na #chcę_punkty_lub_rolę. Daje ci to razem już około 17450 punktów.

Ostatnią polecaną przeze mnie metodą jest zaproszenie na serwer swoich znajomych i osób z innych serwerów. Za zaproszenie 30 osób (co jest jak najbardziej możliwe w ciągu jednego dnia) poprzez własny link zaproszeniowy dostaniesz 3000 punktów. Razem to już 20450 punktów.

Oczywiście jest jeszcze wiele innych sposobów na zdobycie kolejnych punktów, np. wygranie ważnego konkursu lub turnieju niezwiązanego z serwerem czy znalezienie luki w zabezpieczeniach bota lub serwera. Jeżeli bardzo spodobał ci się nasz serwer i czujesz potrzebę wspierania go, to za zostanie Patronem na Patronie możesz co miesiąc dostawać punkty: od 2.000 do nawet 300.000 punktów. Więcej szczegółów znajdziesz na #wspierający_serwer.

Trwa ładowanie...