Strata Czasu

W Patronite od 04.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 617

liczba Patronów: 512

16 patronów
309 zł miesięcznie
5 136 zł łącznie
Kim jesteśmy? Najaktywniejszym Discordem w Polsce. Milion wiadomości miesięcznie i ponad 15 tys użytkowników - robi wrażenie? Nasz cel jest prosty: sprawić żebyś miał co robić w Internecie po powrocie z pracy czy szkoły! Eventy, turnieje, konkursy, pogadanki na vc i zloty - to my w pigułce.

O Autorze

Fakty są mocniejsze niż słowa. Dlatego wejdź na nasz serwer na Discordzie jeśli chcesz na żywo przekonać się dlaczego warto postawić na nasze community. Jeżeli po 24 godzinach nie będziesz czuł, że to miejsce właśnie dla Ciebie, to gwarantujemy Ci zwrot Straconego Czasu! :)

Najaktywniejszy Discord w Polsce

To co wyróżnia nasz serwer na tle innych jest fakt, że jesteśmy prawdopodobnie najaktywniejszym serwerem Discorda w Polsce. 

Członkowie Straty piszą na serwerze ponad milion wiadomości tekstowych każdego miesiąca, a także spędzają codziennie setki godzin na kanałach głosowych. Wiele serwerów próbowało przebić nasze statystyki - żadnemu na razie się nie udało.

Troszkę historii

Mimo, że nasza ponad 15-tysięczna społeczność działa na wielu polach, m.in Facebooku, Instagramie czy YouTubie, to od zawsze byliśmy i jesteśmy community przede wszystkim obecnym na Discordzie. Serwer został założony w sierpniu 2016 roku, początkowo jako niewielka grupa graczy skupionych wokół gier strategicznych.

Szybko jednak rozrośliśmy się. Na początku w stronę szeroko rozumianego gamingu, a potem w stronę cech społecznościowych. Każdy kolejny miesiąc przynosił setki nowych osób, dziesiątki niepowtarzalnych zainteresowań i historii, które nowi członkowie przynieśli ze sobą oraz mnóstwo nowych znajomości nie tylko w Internecie.

Dlatego jeszcze w 2017 roku zostaliśmy serwerem społecznościowym. Takim odpowiednikiem Facebooka, ale na Discordzie - miejscem w którym osoby w każdym wieku i o każdych poglądach mogą w przyjaznej atmosferze rozmawiać, bawić się i zawierać nowe znajomości.

Multitematyczny?

Co to oznacza? Multitematyczność Straty oznacza tylko tyle (lub aż tyle), że można u nas porozmawiać na dosłownie każdy temat. Uwierz nam, jesteśmy na to przygotowani.

  1. Interesujesz się piłką nożną? Mamy kanał dla fanów sportu.
  2. A może polityką? Znajdziesz kanał od polityki.
  3. Uwielbiasz seriale i filmy na Netflixie? Możesz o nich porozmawiać. 
  4. Lubisz anime i mangę? Na Stracie znajdziesz kanał także i od tego.
  5. Kochasz kwiaty i roślinki? Dobra wiadomość: jest od tego kanał.
  6. Coś innego? Zaskocz nas.

Oczywiście każdy taki kanał jest prywatny - oznacza to, że jeżeli nie lubisz np. anime czy sportu, to nie musisz się martwić: nie zobaczysz kanałów, które dotyczą tych tematów!

Eventy - coś co Cię zainteresuje

Kolejną rzeczą, która nas wyróżnia jest ogrom eventów, które codziennie organizujemy.

Tygodniowo robimy na serwerze nawet kilkanaście różnorakich eventów. Mamy karaoke na którym możesz zaśpiewać przy obecności 30 czy nawet 40 osób, kalambury dla fanów zgadywanek, maratony filmowe na których oglądamy wspólnie filmy i seriale, państwa-miasta, quizy czy czytanie opowiadań.

 

To oczywiście tylko niektóre z nich. Jest ich więcej! Nasz cel jest prosty: dostarczyć quality rozrywkę Nam i Wam, w czasie wolnym po pracy czy szkole!

Zloty, spotkania, konwenty

Nie działamy tylko na Discordzie i social mediach. Już ponad 15 razy nasi członkowie spotkali się na żywo na oficjalnych zlotach. Pierwszy raz w Poznaniu w lipcu 2018 roku.

26-28 kwietnia zorganizowaliśmy II Poznański Zlot Straty Czasu - serię kilku spotkań dla członków naszego serwera w trakcie trwania Pyrkonu. Łącznie w Zlocie wzięły udział 42 osoby, z czego w trakcie największego spotkania - 35 osób ze Straty Czasu. Było to największe wydarzenie związane z polskim Discordem jakie miało do tej pory miejsce.

Ale to nie wszystko! W planach mamy o wiele więcej spotkań w największych miastach w Polsce. Jak na razie nasze zloty odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Toruniu, Elblągu i (nieoficjalnie) w Kielcach. 

Charytatywnie i społecznie

Działamy też charytatywnie. W ciągu ostatnich kilku lat promowaliśmy kilkanaście internetowych zbiórek pieniędzy dla potrzebujących, głównie z pomagam.pl i siepomaga.pl.

Pomagaliśmy również uczniom biorącym udział w konkursie Sejmu Dzieci i Młodzieży oraz w zbiórce krwi.

W grudniu 2018 roku wzięliśmy czynny udział w akcji Mafia dla Psa przekazując w trakcie specjalnej akcji na serwerze 120 złotych. Zwycięzca akcji otrzymał od nas specjalnego mystery boxa!

We wrześniu 2019 roku zebraliśmy w ramach akcji pomocy dla małej Julci (https://zrzutka.pl/yvs946) prawie 800 złotych

Mecenasi

Chcesz zostać naszym Mecenasem? Napisz do nas maila na admin@strataczasu.org 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem