We wtorek nadleci Orzeł!

Obrazek posta

Dostałem informację, że "Orzeł Biały 3" we wtorek znajdzie się w fizycznej formie w War Booku! Oznacza to jedno: udało się! Książka dotrze na Pyrkon, a Orla Wioska będzie miała co promować!!!

Już w poniedziałek rozpoczniemy wielki hałas, będą hosanny i hopsasy, roześlę bannery i grafiki promocyjne!

Czy to możliwe, by ta wielka odyseja, ten rejs, wydawałoby się, bez końca, miał dobiec kresu?

 

Na razie trudno mi w to uwierzyć, ale na to wygląda!

 

[UWAGA, SPOILER!]

Inna sprawa, że pamiętając, co napisałem w tej książce, jawię się sobie samemu jako prorok. Rany Swaroga, przecież ta powieść okazała się proroctwem, jakby nie patrzeć.

Chodzi o zawartą w niej warstwę political fiction.

[KONIEC SPOILERA!]

Zresztą... w "Starej kobiecie i smoku" także analizuję dynamikę władzy tudzież cienie demokracji i to w trzech różnych odcieniach. Wnikliwy czytelnik z pewnością także tam znajdzie liczne odniesienia do sytuacji naszego kraju.

Wracając do moich pisarskich trudów, rzecz jasna nie składam broni, a sztandar wciąż powiewa na wietrze!

Przed nami Pyrkon, a tam będzie się działo!

Trzymajcie się w ten weekend!

Orzeł Biały 3 War Book Stara kobieta i smok Pyrkon Orla Wioska proroctwo

Zobacz również

Co dalej?
Pyrkon nadchodzi :)
Pyrkon zaistniał :)

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...