Jesteście NIESAMOWICI!

1 rok temu

Kiedy zdecydowaliśmy się odpalić stronę na Patronite, nie mieliśmy oczekiwań. Crowdfunding nie jest nam całkowicie obcy. Robiliśmy już kiedyś zbiórkę na sprzęt, ale była ona jednorazowa i przebiegała zupełnie inaczej. Mimo to nasza społeczność już wtedy udowodniła nam, że jest najlepsza na świecie. Zbiórka się udała, a my dzięki niej dziś mamy na czym pracować :)

Z Patronitem wstrzymywaliśmy się do ostatniej chwili, ale uznaliśmy, że jeśli nie spróbujemy, będziemy potem żałować. Pierwsze negatywne komentarze pojawiły się w kilka sekund po odpaleniu wideo i przyznam, że przeszło mi przez myśl, że może robimy błąd. Ale potem zaczęły się i komentarze pozytywne, a także kolejne wpłaty. Pierwszy cel, czyli 500 zł udało się zebrać w niecałe 12 h. Dziś, kiedy to piszę, mamy już 51% drugiego celu. Nie wiem czy to relatywnie dużo czy mało w porównaniu z innymi, wiem za to, że dla nas to OGROMNE WSPARCIE. I dowód na to, że są ludzie, którym zależy na tym co robimy na kanale. 

Wiem, że trochę zalatuje patosem, za którym nie przepadam, ale jeszcze raz DZIĘKI! Postaramy się, żeby to nie były stracone pieniądze :)

 

Pozdrowienia

Kaja Jakbyniepaczeć

 

Darmowy!
Trwa ładowanie...