Serdecznie zapraszamy na praktyczny kurs z opatentowanej metody dydaktycznej ΛΕΓΩ-ΛΟΓΟΣ (pol. lego-logos), który poprowadzi jej twórca, Jarosław Spychała – filozof, wykładowca akademicki, dziennikarz, artysta, autor książki „Jaskinia. Droga rebeliantów”. „Filozofuj!” objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.
Metoda ΛΕΓΩ-ΛΟΓΟΣ jest rekomendowana zarówno jako niezależny program rozwijania kreatywności, jak i metoda wspomagająca nauczanie na lekcjach etyki i filozofii, języka polskiego i języków obcych, przedsiębiorczości, zajęciach plastycznych oraz wszędzie tam, gdzie elementem składowym jest kreatywność i myślenie abstrakcyjne.
Zastosowanie metody Lego Logos pomaga przeprowadzić ciekawe, inspirujące i angażujące zajęcia. Pomaga rozwijać takie zdolności jak: analizowanie i syntezowanie treści, logiczne myślenie oraz uczy czytania ze zrozumieniem, słuchania innych, dyskutowania, pracy zespołowej, myślenia abstrakcyjnego i kreatywnego.
Wzbogać swój warsztat o nowoczesne i niestandardowe metody nauczania.
Kurs Lego Logos przeznaczony dla:
Miejsce: Międzynarodowe Szkoły Paderewski w Lublinie “Sala Mentalna” ul. Symfoniczna 1A 20–853 Lublin
Czas: 8 września 2019, godz. 11.00–17.00
Organizatorzy:
Dom Słów
Fundacja Karuzela Aktywności
Międzynarodowe Szkoły Paderewski
WFiS UMCS
Patronat medialny:
„Filozofuj!”
Polskie Radio Lublin
Radio Centrum
Telewizja Akademicka TV UMCS
Dziennik Wschodni
Warunki uczestnictwa w szkoleniu:
Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz oraz uiszczenie opłaty w wysokości 45 zł, której dokonuje się poprzez formularz.
Wysłanie zgłoszenia jest jednocześnie akceptacją regulaminu.
Opłata za szkolenie obejmuje materiały warsztatowe i catering (przerwa kawowa i obiadowa).
Wszyscy uczestnicy kursu otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.
Kontakt:
W razie pytań prosimy o kontakt: warsztaty@dzienfilozofii.pl
Zapraszamy!
Jarosław Marek Spychała – Filozof, wykładowca akademicki, dziennikarz. Zawodowo zajmuje się strategią budowania brandów oraz kształceniem i rozwojem technik myślenia twórczego i jego zastosowaniem w edukacji, kulturze i gospodarce. Naukowo interesuje się historią filozofii i religii, a szczególnie zjawiskiem przenikania się religii i filozofii w zakresie wyobrażeń o pośmiertnych losach człowieka oraz ich wpływem na kształt poczucia sensu życia we współczesnych społeczeństwach zachodnioeuropejskich. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu filozofii oraz przekładów z języków nowożytnych i klasycznych. Laureat „Wyróżnienia Specjalnego 2007” przyznawanego zdolnym polskim naukowcom przez Tygodnik Polityka” w ramach akcji „Zostańcie z Nami”oraz nagrody „Kryształki Zwierciadła 2008” przyznawanej przez miesięcznik „Zwierciadło”. W 2019 roku ukazała się jego książka „Jaskinia. Droga rebeliantów”.
Trwa ładowanie...