baza wiedzy

Małe podsumowanie i duże podziękowanie :)

Darmowy!

Małe podsumowanie i duże podziękowanie :)


11 miesięcy temu KopalniaWiedzy.pl 11 miesięcy temu Komentarze: 2 Komentarze: 2

Za chwilę miną 3 miesiące od debiutu naszego profilu na Patronite. Czas więc na małe podsumowanie.

Dzień przed uruchomieniem profilu zmarł Miki, labrador, który przez 15 lat był częścią naszej rodziny. Postanowiliśmy jednak nie zmieniać naszego wpisu profilowego, Miki jest ciągle z nami i tak już pozostanie.

Na razie nie udało się nam osiągnąć pierwszego założonego progu, czyli zebrania 2000 pln/mc, ale dzięki Waszemu wsparciu tymczasowo odsunęliśmy groźbę zamknięcia serwisu. Przez 12 lat jakoś sobie radziliśmy, chociaż nigdy nie był on naszym źródłem utrzymania, jednak na początku bieżącego roku nastąpił niewytłumaczalny gwałtowny spadek liczby odwiedzających (z analiz danych i konsultacji z ludźmi znającymi się na rzeczy wnioskujemy, że najwyraźniej Google zmienił algorytmy wyszukiwania, co bardzo negatywnie odbiło się na KopalniWiedzy). Na szczęście w lipcu zaczęliśmy znowu notować wzrosty i tendencja ta się utrzymuje.

Aha... złożyliśmy też wniosek do Ministerstwa Nauki o dofinansowanie. Sprawa powinna się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych tygodni. Jeśli się uda, to w ciągu najbliższych miesięcy zauważycie znacząceo zmiany na lepsze :)

Przede wszystkim jednak chcemy Wam podziękować za wsparcie. Dzięki Wam ciągle możemy prowadzić KopalnięWiedzy, a myśl o tym, że tyle osób zdecydowało się nam pomóc stanowi świetną zachętę, by jeszcze bardziej się postarać.

Dziękujemy,
Ania i Mariusz

Trwa ładowanie...