Co dziś robimy? Gdzie jesteśmy i jaki mamy plan na najbliższy czas?
Nowy etap w Holandii… ale podróże się nie kończą 🌍🚲
Przed nami duże zmiany. Na jakiś czas zatrzymujemy się w Holandii — to tutaj będziemy teraz mieszkać, remontować naszą przestrzeń i budować codzienność. Lisa skończyła 4 lata i rozpoczęła swoją przygodę ze szkołą (w Holandii to pierwsza grupa przedszkolna funkcjonująca już w budynku szkoły). To dla niej i dla nas, zupełnie nowy rozdział.
To jednak nie oznacza końca podróży. Wręcz przeciwnie — oznacza ich nową formę. Będzie mniej spontanicznej „ciągłej drogi”, a więcej planowania, krótszych wypraw i projektów, które połączą życie rodzinne z pasją do odkrywania świata. Chcemy pokazać, że podróżowanie z dzieckiem nie kończy się wraz ze szkołą — ono po prostu ewoluuje.
Zmieni się rytm dnia, zmieni się organizacja, ale nie zmieni się to, kim jesteśmy. Nadal będziemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem, pokazywać realne życie, wyzwania i sposoby na łączenie rodziny, pracy i marzeń. Wierzymy, że ten etap może być równie inspirujący jak wielotygodniowa wyprawa rowerowa.
O naszych najbliższych planach, remoncie i tym, jak wyobrażamy sobie kolejne miesiące, opowiadamy w najnowszym vlogu na YouTube:
👉 [https://youtu.be/xCq9rLbiEVw]
Dziękujemy, że jesteście z nami. Wasze wsparcie daje nam przestrzeń do tworzenia i odwagę, by iść własną drogą — nawet jeśli czasem prowadzi ona przez remont zamiast przez alpejskie przełęcze.
Zostańcie z nami. To dopiero początek nowego rozdziału.
Trwa ładowanie...