Pralinka skończyła latka!
Kochani, naszej małej... choć już nie aż takiej małej 😉 Pralince w maju minęły 3 lata! Jak ten czas niesamowicie szybko leci...
Jeszcze niedawno była maleńkim źrebaczkiem biegającym przy mamusi, a dziś to już prawdziwa młoda dama.
Pralinka bardzo wydoroślała. Stała się bardziej ufna, ciekawska i coraz chętniej szuka kontaktu z człowiekiem. To cudowna kucynka, bardzo mądra, spokojna i niezwykle sympatyczna. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, jak wiele się zmieniło przez te wszystkie lata.
Zapraszam Was na film, gdzie możecie zobaczyć, jak dziś miewa się nasza słodka Pralinka.
Dobrego dnia dla Was!
Monika
Jej historia - https://www.konikimoniki.org.pl/konie/pyza/
Jeśli masz możliwości i chęci podarować dom, zapraszam do wypełnienia formularza adopcyjnego:
https://www.konikimoniki.org.pl/adopcja-realna/
-----
💞Dołącz do wsparcia:
➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna
➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki
❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com
❤️BLIK: 570 666 540
🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉
fundacjakonikimoniki@gmail.com
🤙Możesz też wysłać SMS:
💛Wyślij SMS o treści KONIE
na numer 🔹7911 koszt 11,07zł
lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł
i kup tapetę
💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗
Trwa ładowanie...