Ogłaszamy datę Zlotu Fanów i Fanek Jawności!

Obrazek posta

26 i 27 września - zarezerwujcie sobie te daty! Widzimy się wtedy na Zlocie Fanów i Fanek Jawności!

Już po raz czwarty spotykamy się po to, aby porozmawiać o prawie do informacji, sprawdzić jakie są trendy, poznać dobre praktyki ze świata, narzędzia, a przede wszystkim zobaczyć się ze wszystkimi, którzy działają na rzecz jawności. Nie może Was tam zabraknąć.

Zgłoszenia będziemy zbierać pod koniec sierpnia. Zapiszcie się na nasz newsletter, by nie przegapić rekrutacji: https://siecobywatelska.pl/sn
Więcej o Zlocie: https://siecobywatelska.pl/save-the-date-zlot-fanek-i-fanow-jawnosci-2026

Patroni medialni Zlotu: NGO.pl, Witryna wiejska, Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

Zobacz również

Widzimy się na lajwie już w czwartek!
Raport Watchdoga: Lobbing w samorządach pozostaje w cieniu
Już jutro Wieczór z Watchdogiem!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...