Powiedz, Siostro

W Patronite od 17.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 297

Liczba Patronów: 360

Zostań Patronem
42 patronów
1 355 miesięcznie
2 295 łącznie
Cotygodniowy podcast, w którym analizujemy świat. Społeczeństwo, kultura, internet i atencyjny pies Cheetos.

O Autorze

Nazywamy się Kasia Babis i Marta Nowak i robimy razem podcast Powiedz, Siostro.

Jesteśmy na YouTube Spotify (a także w innych podcastowniach). W każdą sobotę publikujemy kolejny odcinek trwający zwykle 1,5-2 h.

Chcemy nadal robić dla was kolejne filmy z taką samą regularnością. Wiemy, że w kamerze wygląda to tak, jakbyśmy po prostu super się bawiły, ale każdy odcinek wymaga od nas czasu spędzonego na pracy koncepcyjnej, researchu, nagrywaniu i montażu. (Nosimy też drugi fotel od sąsiada z piętra niżej, ale tego nie liczymy, bo to sport). 

Dlatego pomyślałyśmy, że może chcielibyście/chciałybyście dorzucić się do naszego cotygodniowego trudu. Za wsparcie naszego młodego, dynamicznego zespołu przewidujemy ciekawe benefity [ZOBACZ OBOK].

To my na sesji zdjęciowej, z której jasno widać, że w obecnym stanie stać nas tylko na jedno krzesło. 

NA KTÓRYM I TAK NIE UMIEMY PORZĄDNIE SIEDZIEĆ.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paweł Kościelny
Paweł Kościelny
Próg: 75 zł
Magda Martyniuk
Magda Martyniuk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Eliza G
Eliza G
Próg: 20 zł
Konrad Rykała
Konrad Rykała
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł