Avatar użytkownika

POWOJNIE

132
patronów
2 290 
miesięcznie
85 880 
łącznie
132
patronów
2 290 zł 85 880 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PATRONIE, dziękuję bardzo za wsparcie mojej działalności! To dzięki Tobie nadal mogę nagrywać kolejne filmy o historii powojennej Polski i świata, a także wydawać związane z tą tematyką książki.
10 zł miesięcznie
SUPER PATRONIE, dziękuję bardzo za wsparcie mojej działalności! To dzięki Tobie nadal mogę nagrywać kolejne filmy o historii powojennej Polski i świata, a także wydawać związane z tą tematyką książki.
20 zł miesięcznie
PRZYJACIELU KANAŁU, dziękuję za wsparcie! To dzięki Tobie nadal mogę nagrywać kolejne filmy o historii powojennej Polski i świata, a także wydawać związane z tą tematyką książki.

Każdemu kto zdecyduje się wesprzeć mnie tą kwotą prześlę opaskę na rękę z logotypem "Powojnie".
50 zł miesięcznie
FANIE KANAŁU, bardzo dziękuję za wsparcie! Każdemu kto zdecyduje się wesprzeć mnie tą kwotą prześlę drobny upominek w postaci opaski na rękę.
75 zł miesięcznie
MECENASIE KANAŁU, dziękuję za wsparcie! Każdemu kto zdecyduje się wesprzeć mnie tą kwotą podziękuję w ramach odcinka, prześlę opaskę na rękę oraz podpisaną książkę z dedykacją.
150 zł miesięcznie
SUPER MECENASIE KANAŁU, dziękuję bardzo za wsparcie mojej działalności! To dzięki Tobie nadal mogę nagrywać kolejne filmy o historii powojennej Polski i świata, a także wydawać związane z tą tematyką książki. Prześlij mi trzy propozycję tematów na kolejne odcinki, a ja wybiorę jeden z nich i zrealizuję film poruszający ten temat. Wyślę też Tobie moją książkę z dedykacją.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora POWOJNIE w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Historia po 1945 roku jest ciekawa! Zdecydowanie wskoczyła wtedy ona na nowe tory. Co tydzień prezentuję zagadnienia z historii powszechnej po II Wojnie Światowej, starając się poruszać tematy mniej oczywiste i powszechnie znane. Premierowe odcinki w każdy piątek o 18:00. Zapraszam!

Kanał POWOJNIE powstał, ponieważ uważam, że okres historyczny przypadający na lata po II Wojnie Światowej jest swojego rodzaju niszą - zbyt mało i wąsko mówi się o nim w mediach (w tym w internecie). Sama Wojna jest bodaj najpopularniejszym tematem, z kolei lata późniejsze chociażby w szkolnej edukacji są w moim przekonaniu mocno pomijane. To duży błąd. Znając konteksty wydarzeń z tych lat dużo łatwiej zrozumiemy wiele aktualnych zagadnień geopolitycznych. 

 


 

Odcinki serii POWOJNIE mają w skrótowy, zwarty sposób wprowadzić widza w wybrane zagadnienie, zachęcając do dalszego zgłębiania tematu. Staram się wybierać wątki mniej znane, wychodząc poza Europę i nasz europocentryczny punkt widzenia. 

Do tej pory największym zainteresowaniem wśród Was cieszył się odcinek dotyczący kolaborantów 3 Rzeszy. Link do tego odcinka zamieszczam poniżej:

 

 

 

KONTAKT

Możesz się ze mną skontaktować piszą na mail: PiotrPowojnie@gmail.com

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora POWOJNIE już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Hoszkiewicz
Paweł Hoszkiewicz
10 zł
Piotrek Meller
Piotrek Meller
5 zł
Jakub Szpak
Jakub Szpak
20 zł
Marek Olekszyk
Marek Olekszyk
20 zł
Piotr Strycharz
Piotr Strycharz
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.