W Patronite od 30.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 263

Liczba Patronów: 159

Zostań Patronem
Kup na prezent
141 patronów
2 365 miesięcznie
58 465 łącznie

Zakup książek

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Realizując swoje programy staram się korzystać przede wszystkim z wiedzy zawartej w książkach, a nie w sieci. Niestety mam na ten cel ograniczony budżet. Oczywiście mogę korzystać z bibliotek i niekiedy tak robię, ale dużo lepiej zasilać swoją własną biblioteczkę samodzielnie. Co jakiś czas można przecież wrócić do poszczególnych tytułów szukając jakichś informacji. Wyceniam ten cel na 500 zł bo wydaje mi się, że w tej kwocie jestem w stanie zakupić około 12-15 książek. Dla Was oznacza to 12-15 tematów na nowe odcinki :)

Zakup nowej licencji do programu montażowego

850 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Montuję programy na platformie Wevideo. Jest to prosty i bardzo przystępny program do montażu z biblioteką ujęć. Wkrótce kończy mi się licencja i będę musiał ją odnowić, a to będzie mnie kosztować 216 dolarów... Bez licencji niestety nie jestem w stanie utrzymać atrakcyjnej oprawy graficznej swoich filmików, którą staram się Wam oferować :)

Zakup GoPro 8 Black plus mikrofon

1 800 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W przyszłości chciałbym realizować również programy "w terenie" podczas podróży za granicą. Ten projekt ochrzciłem jako Powojnie Travel. Zwiedzając różne miejsca mógłbym o nich opowiadać. Mała kamerka sprawia, że mogę ją zabrać wszędzie. Jeśli chcielibyście zobaczyć terenowe odcinki Powojnia - zachęcam do wsparcia kanału :)

Zakup lustrzanki Canon EOS 90D

5 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

A może bym szarpnął się na coś lepszego i wymienił aparat z którego korzystam obecnie - Lumix G7 na bardziej profesjonalny? Oczywiście sprzęt, który mam obecnie jest ok, ale jest to sprzęt mimo wszystko pół amatorski. Canon EOS 90D został wybrany "najlepszą zaawansowaną lustrzanką cyfrową roku 2020". Tak uznała TIPA (Technical Image Press Association) organizacja zrzeszającą czasopisma o tematyce związanej z fotografią i obrazowaniem.
Lepsza jakość filmików, czy możliwość produkcji autorskich filmów - oto mój cel, który myślę, że i Wam przyniesie więcej interesujących historii, być może z udziałem świadków historycznych wydarzeń.