W Patronite od 30.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 245

Liczba Patronów: 151

Zostań Patronem
Kup na prezent
146 patronów
2 475 miesięcznie
52 770 łącznie
Historia po 1945 roku jest ciekawa! Zdecydowanie wskoczyła wtedy ona na nowe tory. Co tydzień prezentuję zagadnienia z historii powszechnej po II Wojnie Światowej, starając się poruszać tematy mniej oczywiste i powszechnie znane. Premierowe odcinki w każdy piątek o 18:00. Zapraszam!

O Autorze

Kanał POWOJNIE powstał, ponieważ uważam, że okres historyczny przypadający na lata po II Wojnie Światowej jest swojego rodzaju niszą - zbyt mało i wąsko mówi się o nim w mediach (w tym w internecie). Sama Wojna jest bodaj najpopularniejszym tematem, z kolei lata późniejsze chociażby w szkolnej edukacji są w moim przekonaniu mocno pomijane. To duży błąd. Znając konteksty wydarzeń z tych lat dużo łatwiej zrozumiemy wiele aktualnych zagadnień geopolitycznych. 

 


 

Odcinki serii POWOJNIE mają w skrótowy, zwarty sposób wprowadzić widza w wybrane zagadnienie, zachęcając do dalszego zgłębiania tematu. Staram się wybierać wątki mniej znane, wychodząc poza Europę i nasz europocentryczny punkt widzenia. 

Do tej pory największym zainteresowaniem wśród Was cieszył się odcinek dotyczący kolaborantów 3 Rzeszy. Link do tego odcinka zamieszczam poniżej:

 

 

 

KONTAKT

Możesz się ze mną skontaktować piszą na mail: PiotrPowojnie@gmail.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika