Pożegnanie Białego Wilka

W Patronite od 26.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
2 280 łącznie

Grosz dla twórców

1 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 zł

brakuje


Witajcie!

Po pierwsze – dzięki, że tu jesteście! Zastanawiacie się pewnie, skąd wzięła się taka kwota „celu”? Od samego początku zakładaliśmy, że „Pożegnanie…” będzie zupełnie darmowe i dostępne dla wszystkich – i tak właśnie jest. Ale dostawaliśmy też od Was sporo pytań, czy będzie można jakoś odwdzięczyć się za naszą pracę, rzucić nam „napiwek” lub choćby symbolicznie podziękować za te 5 lat tworzenia moda.

Dlatego też (wahając się nieco) uruchomiliśmy ten profil na Patronite.

Jeśli tylko podoba Ci się „Pożegnanie Białego Wilka”, jeśli uważasz, że udało nam się stworzyć coś wartościowego i powinniśmy (być może?) tworzyć dalej – zostań naszym Patronem!

Jak możecie zauważyć w progach, chcemy dać Patronom coś od siebie. Zaprosimy Was za kulisy całej produkcji, opowiemy szerzej o zmaganiach nad poszczególnymi elementami, ale chcemy też poznać i porozmawiać ze wszystkimi osobami, którzy doceniają „Pożegnanie…” na tyle, by rzucić grosz wiedźmi..naszemu zespołowi : )

Chcielibyśmy też jasno zaznaczyć jedną kwestię – wsparcie z Patronite nie zostanie przeznaczone na dubbing projektu. Na przestrzeni lat staraliśmy się przekazać, że jest to inicjatywa zbyt złożona na nasze możliwości i dostępny czas. Pragniemy, byście zrozumieli, że Patronite ma być całkowicie dobrowolną możliwością wsparcia naszej pracy i nie jest stworzony do bezpośredniego finansowania ewentualnych przyszłych projektów. Co nie znaczy, że zamykamy się na nie całkowicie…aczkolwiek po 5 latach naprawdę wytężonej pracy, musimy złapać oddech i nieco odpocząć.

Dziękujemy też za Wasze „duchowe” wsparcie przez długie lata produkcji i ciepłe słowa, wyrażane w wielu kanałach, komentarzach, prywatnych wiadomościach. Każdy z Was zapisał się w naszej pamięci i to właśnie Wam chcemy powierzyć owoc naszych prac. Mamy nadzieję, że uznacie nasze dzieło za udane i docenicie włożony weń wysiłek.

Raz jeszcze – wielkie dzięki!
Najnowsi Patroni
Łukasz Stokłosa
Łukasz Stokłosa
Próg: 25 zł
Norbert Gołdyn
Norbert Gołdyn
Próg: 10 zł
Bartosz Lis
Bartosz Lis
Próg: 25 zł
Jakub Kiryluk
Jakub Kiryluk
Próg: 25 zł
DJ Salis
DJ Salis
Próg: 10 zł
Marcin  Śmiejkowski
Marcin Śmiejkowski
Próg: 50 zł