TS ROW RYBNIK

W Patronite od 12.04.2019

Jesteśmy klubem piłki nożnej dziewcząt. Szkolimy dziewczęta od najmłodszych klas szkoły podstawowej po seniorki Jesteśmy Mistrzem Polski w Futsalu, aktualnie gramy w pierwszej lidze kobiet. Zdobyliśmy wiele medali w rozgrywkach młodzieżowych, w tym brąz mistrzostw Polski juniorek u16

O Autorze

TS ROW Rybnik to piłkarski klub kobiet i dziewcząt. Klub powołaliśmy  do życia w grudniu 2015  i od samego początku zajmujemy szkoleniem.

Pierwszym naszym sezonem rozgrywkowym był start w III lidze śląskiej 2016/2017.

Po 3 latach klub posiada drużyny w 7 klasach rozgrywkowych . W międzyczasie byliśmy mistrzem Polski w futsalu seniorek i brązowym medalistą tych rozgrywek. Zdobyliśmy kilkanaście medali i trofeów z rozgrywkach młodzieżowych. Poniżej nasze dokonania na przestrzeni lat.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)