Tu Okuniewska

W Patronite od 25.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 18

liczba Patronów: 25

209 patronów
5 020 zł miesięcznie
33 620 zł łącznie

Opłacam Spreakera

80 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Opłacam platformę, dzięki której wrzucam swoje podcasty na YouTube, Spotify i Apple Podcasts. Właśnie se oszacowałam, że wydałam już na to 600zł :O

Przekazuję darowiznę na fundację "Zobacz... jestem"

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem samobójstw nieletnich. Często w swoich podcastach poruszam temat zdrowia psychicznego i tego, jak ważne jest, żeby uczyć o nim młodych ludzi. Wiemy, jak ciężko jest być nastolatkiem. Ale nie mamy świadomości, jak trudno jest być nastolatkiem w dobie internetu, wszechobecnego hejtu, cywilizacji photoshopa i powszechnej presji. Jak bardzo można być samotnym, mając znajomych na jedno kliknięcie.

Chcę co miesiąc przekazywać część kwoty z Patronite na fundację "Zobacz...jestem", która zajmuje się pomocą dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym z problemami emocjonalnymi, edukacją i profilaktyką w zakresie zdrowia fizycznego, psychicznego i przeciwdziałania uzależnieniom, oraz przeciwdziałaniem wszelkim formom przemocy, dyskryminacji i zaniedbania wobec dzieci i nastolatków.

Myślę, że to opór potrzebne.

Idę do Teda

440 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Finansujecie jedną w miesiącu sesję u Teda, na której zadaję mu pytania zadane na zamkniętym, patronajtowym instagramie, ale też pytania, które inspirują mnie do kolejnych odcinków.
Ted jest najmądrzejszy. Ted jest zabawny. Ted zna odpowiedzi na większość pytań. Ted ciągle o Was pyta! Na początku chciałam nagrywać te sesje, ale bał się rozpoznania po swoim głosie i musiałam to uszanować. Dlatego wprowadziłam zwykły system notatek, który sprawdza się doskonale :) Każde spotkanie to coś nowego, nowe odkrycie czy wspomnienie. Stają się one świetną bazą do moich rozkmin.
Zostań Patronem