Tu Okuniewska

W Patronite od 25.03.2019

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie!

O Autorze

Tu Okuniewska, a to jest ta sekta, o której Wam mówiłam (że mnie do niej zaproszono).

Żartuję. To jest miejsce, w którym Ci z Was, którzy czują, że chcą się dokładać do powstawania moich dwóch podcastów "Tu Okuniewska" i "Ja i moje przyjaciółki idiotki", mogą to zrobić. 

Nie obiecuję Wam sześciu odcinków tygodniowo, bo przecież wiecie, że bym się chyba przekręciła. Nie obiecuję Wam intro, bo nie umiem obsługiwać programów muzycznych. Nie mogę Wam też obiecać, że zawsze będę zabawna - bo jak sami wiecie, z igraszek przychodzą płaczki i czasem mogę być szczerze smutna. Ale będę sobą, bo po to powstały oba moje podcasty :)

W pierwszym z nich, "Tu Okuniewska", mogę obiecać jedno. Że opowiem Wam o swoich kolejnych życiowych przemyśleniach, żenujących pomysłach na startapy, zmianach planów i rozmowach z Tedem. Usłyszycie też głosy moich przyjaciół, którzy udzielą "sprostowań" do niektórych faktów o mnie :) Ale będzie też o tym, kto wymyślił arbuzowy smak, jakich porad nigdy nikomu nie udzielę i o tym wszystkim, co rodzi się w mojej głowie podczas mojej przyziemnej pracy przy krojeniu marchwi i smażeniu burgerów.

A w "Ja i moje przyjaciółki idiotki" będę dalej szerzyć wiarę w dziewczyńską mądrość i odwagę i bez końca powtarzać, że nigdy nie jesteśmy same z naszym złamanym sercem. I że typy wychowywane przez wilki rodzą się watahami, głównie po to, żeby nas robić i doprowadzać do szaleństwa :)

Planuję rozwijać ten podcast wzbogacając go o więcej odcinków o Was - budując go na też na Waszych historiach. Moim marzeniem jest, żeby druga seria "Idiotek" płynnie przeszła w moje rozmowy ze znanymi idiotkami, a może w przyszłości stała się scenariuszem serialu, albo książki? Tak czy inaczej, chcę, żeby ten podcast rósł razem z powiększającą się społecznością dumnych Idiotek, docierał jeszcze dalej, oraz żeby był plastrem wsparcia na złamane serca. I okazją do pośmiania się z siebie.  

Jeśli chcecie usłyszeć wszystkie te rzeczy, to możecie wrzucić do tej internetowej skarbonki coś od siebie. A jeśli nie chcecie nic wrzucać, to i tak to usłyszycie! Rewelacyjny deal! 

Tu Okuniewska, z piwniczki w Reykjaviku, a to był opis do Patronajta.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)