Avatar użytkownika

Mateusz Nożownik

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
GROSIDAR WIEDŹMINÓW

Grosz do grosza i będzie kokosza!
Liczy się każda złotówka!
1- Dostęp do elitarnej grupy na Discordzie, gdzie zapoznać się można z książkowymi uniwersami MN oraz uczyć się nowych języków, poznawać nowych ludzi a także rozmawiać o popkulturze i chwalić się swymi artystycznymi działalnościami własnymi.
2- liczne materiały dostępne, (ale ukryte) na YT czy grupkach z przeróżnych cyrkulacji obwodowych mojego umysłu.
20 zł miesięcznie
MURARZ POMYSŁU

Próg niczym się nie wyróżnia od nagród takich jak w progu pierwszym.
Poza...oczywiście paroma innymi nagrodami typu:
-Możliwość wspólnej realizacji planów na przyszłe wyjazdy
-Możliwość zmiany planu grafiku na podróże większego kalibru typu poza Europą
-Dodawanie własnych pomysłów na podróż i bycie pod-liderem wypraw, który również ma prawo ją organizować z resztą grupy liderów, jednocześnie dbać o resztę część grupy!
50 zł miesięcznie
PROTAGONISTA Z WYSOKIM PRIORYTETEM

Wszystkie możliwości z poprzednich progów również są przypisane do tego progu wraz z kolejnymi dodatkami typu możliwość dedykowania filmiku dla danej osoby.
Możliwość realizowania pojedynczych innych projektów powiązanych z nowymi projektami typu realizacji poradników z podróży dostępnych dla każdego w internecie, udzielania się o popkulturze i podróżach oraz tworzenia ze mną podcastów czy też tworzenia wspólnie filmików/dokumentów z wypraw czy innych pomysłów! Wszechświat otwarty na kreatywne pomysły!
100 zł miesięcznie
SENATOR IMPERATORA?

Jeżeli naprawdę starasz się o jak największą ilość pomocy od mojej strony, brama do tego progu stoi otwarta!
Możliwość spotkania się ze mną osobiście w terminie kiedy Ci to odpowiada (do negocjacji) i pogadania o czymkolwiek, a także utworzenie licznego grafiku stałej współpracy nie tylko na polu podróży! Co za tym idzie, możliwość prowadzenia ze mną wspólnego bloga czy jakiejkolwiek innej formy pracy, jaką sobie zażyczysz na stałe, będąc już kimś w rodzaju administratorem! Tyczy się to również innych mediów (czyli np. discord)
+Autograf z rysuneczkiem do wybranego dzieła mego :3 xD
May the force be with You
120 zł miesięcznie
INWIGILATOR WHESLY'EGO

Zaszalałbyś totalnie gdybyś to zrobił. Oprócz wymienionego tego co wcześniej w poprzednich progach. Cóż. Myślę, że stała współpraca to dobry deal. Ale pytanie, czy się nam ułoży? Zależy od naszej słownej bądź pisemnej umowy! Ha ha!

Przyjaźń chyba jednak lepsza, co nie?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mateusz Nożownik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jakiś gość opisuje wszechświat za pomocą nauk społecznych, artystycznych i czasem ścisłych.

Mateusz Nożownik- młody człowiek chcący poznawać zagraniczny świat. Popkulturowiec, uwielbiający rysunek szeroko pojętą poezję, beletrystykę, niestroniący od przygód, ryzyka i kosmopolityzmu. Socjalista naukowy. Zakres zainteresowań wśród nauk: antropologia, socjologia, psychologia, poltiologia, historia, oceanologia, zoologia, polityka, ekonomia, mechanika kwantowa.

https://youtu.be/s6dpeq3gGFI


Cóż, mógłbym tu pisać co nie robię i czego nie robię, dlatego pozwolę sobie przytoczyć artykuł czym się zajmuje Co za Kanał?! "MegaWhesly", gdzie M. Nożownik opowiada o sprawach różnych! - Ludzie Youtuba | Altao.pl

Tutejszy opis skupi się na tym czym jest M. M to artystyczne, niezależne przedsięwzięcie, którego głównym zadaniem jest złączyć w grono kilku osób ludzi z zamiłowaniami do nauki jak I do artystycznych rzeczy. Jedną z form rozszerzonych działalności strony internetowej M (Home | M (doktorektroll.wixsite.com)).

jest kanał MegaWhesly. Whesly to Mateusz Nożownik (kiedy indziej czasem i Sigma nawet)- czyli tak, zgadliście, ja, założyciel ów projektów. Kanał na youtube również podlega projektowi M, który zrzesza I rozwija młodych twórców raczkujących w swojej działalności artystyczno-naukowej. Jak rozwija? Poprzez chociaby tworzenie przez nich artykułów na blogu. Jedno miejsce. Jedna rodzina – M.

Blog | M (doktorektroll.wixsite.com)


Jednak to nie M jest podmiotem sprawy. MegaWhesly jest. Kanał ma również podobne zadanie. Motto: “Od ludzi do ludzi, dla ludzi I dzięki ludziom”. Twórcy całego świata zatem łączcie się, bo na kanale znajdziecie kontentu od groma. Dlatego też najrozsądniejsze jest zaglądanie do playlist I wybieranie tego, co odpowiada najbardziej. Humor nie pasuje? Omiń filmiki z playlist   “Jak grać I jak nie grać […]” oraz “Śmieszki Heheszki Beczuszki”, a nie rozczarujesz się pozostałym, rzetelniejszym kontentem. Pod MegaWhesly podlega kanał zespołu muzycznego- Don’t Shoot the Animals, gdzie tworzy się przedziwna, amatorska oraz bardzo eksperymentalna muzyka. Jeżeli czujesz się na siłach I masz wrażenie, że chcesz się podjąć przygody współprowadzenia tego kanału wraz z Whesly’m/Mateuszem Nożownikiem? Śmiało, dołącz! Mnóstwo rzeczy się znajdzie!

https://youtu.be/Adm7eoPZXTA

Patronite jest zatytuowany mym imieniem I nazwiskiem ze względu na pewien start od zera- robienie tego samemu w sporej mierze sprawia, że mackowatość hydry M rozrasta się do rozmiarów, jakie muszą być kontrolowane. Nie chodzi o kontrolę przez jednego człowieka. Blog, tworzenie muzyki, podcasty, tworzenie videoesei- to wszystko to otwarta furtka dla nowych twórców, którzy chcą mniej lub bardziej indywidualnie albo tylko z darmową współpracą ze mną działać w zakresie tego, co w zasadzie zostało opowiedziane w artykule wyżej.

Instagram: Matthew Nozownik (@matthew_nozownik) | Instagram

Datki za możliwość rozwijania do niebotycznych metalowych skrzydeł swoich pasji, a także cudzych, generuje wspaniałą możliwość stworzenia coś, co nie tylko rozwinie skrzydła twoje, drogi odbiorco, lecz także tych, co chcą brać czynny udział w ów rozwoju. A może ty, drogi widzu, chcesz być częścią tego kanału razem z Rodziną M?

Ryzyko jakie podejmujesz opiera się na filarze rozdziału datku na filary projektów poszczególnych działalności. Nie każde z nich są aktualizacją równie stałą co pisanie przeze mnie książki fantasy. Ponadto, projekty, które zostaną wchłonięte lub na wpół przejęte przez następnych przyszłych twórców, współprowadzących lub prowadzących kanał na Youtube, mogą pożreć część twych pieniędzy. Jeżeli jednak zechcesz dedykować w swym opisie na konkretną osobę I konkretny projekt – śmiało, rozpisz to. Niech będzie jasne co chcesz, do kogo kierujesz swój patronat (pod co się przypisujesz), a co my mamy robić! Ciało jako narzędzie. “Wola ludu przywiązana do człowieka!”

 

M (strona ogłaszająca projekty Mateusza Nożownika--→ prace do tej pory wykonane rzeczy, artykuły na blogu różnych twórców w tym jego (jako użytkownik Sigma))--→ MegaWhesly (kanał YT) ----→ Don’t Shoot the Animals (kanał muzyczny).

Aktualne Serie prowadzone na kanale:

 • Cykl videoesei
 • Cykl dokumentów
 • Seria zdarzeń absurdalnych- Śmieszki heheszki beczuszki
 • Niesprecyzowane vlogi- Luźne pogadanki
 • Gra planszowa i jej dodatki- Nie rozumiem: Wielkie Miasto
 • Jakieś pomoce jak muzykować czy coś- Music Creations
 • Absurdalne pomoce jak muzykować- Jak grać I jak nie grać na [instrument muzyczny]
 • Kącik Poetycki- TJPDK (Tam jest Pokój dla Każdego)
 • Filmowe pogaduszki + Serialowe rozkminy

 

Serie w toku pracy:

 • Euro Trip Time Travel 2021-2030
 • MegaWhesly reads
 • Podcasty? :O
 • Nieujawniona seria politologiczna

 

 

   A może po prostu ogólnie chcesz nam dać na saszetki herbaty? :3

 

https://doktorektroll.wixsite.com/mcom/sklep

Cele Autora

Wsparcie kontentowe
 • 2 000 zł
 • 2 000 zł brakuje
0%
Zawsze koszty idą po trupach do celu. Wydanie książki, a w zasadzie jej promocja to jedno. Podobnie jak czas pozwalający to wszystko zachować w ryzach. Może album muzyczny? Albo coroczny Sketchbook. Albo nowe karty do nowego dodatku. Albo po prostu chcesz się odwdzięczyć za artykuły jakie sobie napisałem? Śmiało, decyduj lub nie!
Podróże, podróże, małe i duże
 • 6 000 zł
 • 6 000 zł brakuje
0%
Różnie to się w życiu robi, ale czemu by tak nie zwiedzić jakiegoś fantastycznego miejsca i go pokazać na kamerze? Mexico? Może coś w Europie? A może Australia? Albo Ocean Arktyczny? Vlogi. Już to widzę na vlogach.
San Diego Comic Con International
 • 7 000 zł
 • 7 000 zł brakuje
0%
Okazja by zobaczyć tych wszystkich wystawców chyba na największym konwencie komiksowym jest naprawdę boska. Równie boska, na tyle, by sam zostać tam wystawcą. Hihi. Kiedyś. Może. Nie wiadomo.
Wyjazd na Antarktydę
 • 90 000 zł
 • 90 000 zł brakuje
0%
Potężne marzenia rodzą absurdalne ambicje. Kocham zimę, a jeszcze bardziej pingwiny. Naukę jeszcze bardziej. Być może nawet jako turysta zabawie się w małego naukowca na własność i coś znajdę intrygującego, coś co da podpowiedź bardziej wykwalifikowanym niż ja. Co takiego? Nie wiem. Raczej nie kosmitę. Bardziej chodzi mi o może jakiś zamarznięty pod lodem gatunek rośliny? Czysta spekulacja, ale kusi. Vlog byłby z tego piękny.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mateusz Nożownik już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.