Stowarzyszenie zGRAni

W Patronite od 10.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2622

Liczba Patronów: 2553

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
80 łącznie

Utrzymanie Strony Internetowej

30 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

25 zł

brakuje


Otrzymując 30 zł miesięcznie możemy utrzymać serwer oraz domenę naszej strony internetowej.

Nasza strona internetowa jest miejscem, gdzie możemy swobodnie umieszczać wszystkie informacje a temat naszych działań. Również tutaj umieszczamy nasze projekty (aplikacje czy gry), które do tej pory udało nam się wykonać.

Nocne zGRAnie i turnieje z nagrodami

400 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

395 zł

brakuje


Otrzymując 370 zł każdego miesiąca, będziemy mogli organizować turnieje z nagrodami.

Nasz klub gier planszowych działa prężnie, dlatego chcielibyśmy dodatkowo zmotywować graczy do przychodzenia na nasze spotkania. Jeśli przekroczymy ten próg, każdego miesiąca będziemy organizować nocną imprezę z turniejem na czele. Nasz aktualny rekord to 14 godzin i 8 minut.

Akademia Młodego Konstruktora

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

995 zł

brakuje


Otrzymując 600 zł wsparcia każdego miesiąca, będziemy mogli rozwijać naszą sekcję dla młodych konstruktorów

Akademia Młodego Konstruktora, to raczkująca sekcja naszego stowarzyszenia. Ma ona na celu rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, wśród dzieci i młodzieży. Do tej pory udało nam się przeszkolić ponad 20 wolontariuszy, którzy przeprowadzili warsztaty z kodowania na dywanie oraz programowania ozobotów dla ponad 200 przedszkolaków i uczniów z początkowych klas Szkoły Podstawowej.

Pod koniec stycznia, dzięki zaangażowaniu ludzi, udało nam się wygrać w konkursie grantowym Enea Akademia Talentów. Za otrzymane środki kupimy 6 zestawów do nauki programowania (Laptopy i Zestawy BeCreo).

Za pieniądze ze zbiórki planujemy cyklicznie doposażać tę sekcję o kolejne roboty, zestawy do nauki czy też drukarkę 3D wraz z materiałami eksploatacyjnymi.

Aerobik dla seniorów

1 300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 295 zł

brakuje


Otrzymując 300 zł wsparcia każdego miesiąca, będziemy mogli doposażyć naszą sekcję Aerobiku dla Seniorów o kolejne sprzęty

Aerobik dla Seniorów to niezwykle ważna sekcja naszego stowarzyszenia. Każdego roku, staramy się pozyskiwać pieniądze z dotacji, na opłacenie sali oraz trenera. Udaje nam się to, jednak do ćwiczeń potrzebny jest również sprzęt, na zakup którego nie mamy już funduszy. Wsparcie nas, pozwoli nam zakupić odpowiednie przyrządy, dostosowane do wieku i możliwości uczestników.

Warsztaty tematyczne i szkolenia

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 995 zł

brakuje


Otrzymując 700 zł wsparcia każdego miesiąca, będziemy mogli organizować warsztaty dla mieszkańców naszej gminy oraz szkolenia dla wolontariuszy

Warsztaty byłyby dopasowane do zainteresowań oraz predyspozycji osób chętnych. Malarstwo, rzeźbiarstwo, lepienie z gliny czy uplatanie wikliny. To tylko kilka pomysłów, które mogłyby zostać zrealizowane. Pieniądze, pozwoliłby nam na zakup potrzebnych materiałów oraz wynajęcie trenera.

Nasz rozwój

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 995 zł

brakuje


Cel jest poniekąd abstrakcyjny, ale marzy nam się wiele. Do naszych marzeń zaliczamy:
? Zorganizowanie ciekawych projektów dla młodzieży, które byłby prowadzone przez nich samych.
? Stworzenie prawdziwej drużyny Mölkky, która mogłaby reprezentować nasze stowarzyszenie oraz gminę na turniejach krajowych i międzynarodowych.
? Własny lokal, w którym moglibyśmy bez ograniczeń organizować nasze spotkania i przetrzymywać wszystkie gry, roboty i materiały.
? Zatrudnienie na etat koordynatora, który mógłby w pełni poświęcić się działaniom na rzecz lokalnej społeczności

To tylko, albo aż plany. Chcemy robić dużo, dlatego liczymy na wsparcie