Grzegorz Kowalik

W Patronite od 28.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2504

Liczba Patronów: 1917

Zostań Patronem
3 patronów
17 miesięcznie
4 638 łącznie
Darmowa edukacja dla każdego. Chciałbym bardziej przybliżyć zagadnienia związane z urządzeniami sieciowymi głównie Mikrotika oraz przygotować potencjalnych administratorów sieci do zawodu.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Grzegorz Kowalik, w Internecie działam głównie na Youtube oraz blogu grzegorzkowalik.com. Staram się przekazywać zdobytą wiedzę w przystępny i prosty sposób, bez zbędnych dygresji, czy przydługich wstępów.

Zarówno zawodowo jak i hobbystycznie zajmuję się informatyką z naciskiem na sieci komputerowe i cyberbezpieczeństwo. Moim celem jest stworzenie stworzenie idealnego miejsca do nauki dla osób chcących zostać administratorem sieci czy zagłębić się w cyberbezpieczeństwie.

Znajdziesz mnie w tych miejscach:

Najnowsza seria na temat Mikrotika:

Seria na tą chwilę składa się z 8 materiałów, i jest przeznaczona dla całkowicie początkujących użytkowników RouterOS.

 

Moje przykładowe teksty:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika