Avatar użytkownika

Kasia Figura

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jest mi niezmiernie miło, że chcesz mnie wspierać w moich działaniach mój Drogi Patronie!

Dziękuję za Twoje dobre serce i te parę groszy, które na pewno spożytkuję na rozwój mój i moich firm, które mają na celu pomaganie innym lub uprzyjemnianie innym życia :)

Zachęcam Cię do obserwowania mnie na Fb/ Kasia Figura, Fb/ Figura Media i FB/ Gdzie diabeł nie może...

Przesyłam dużo dobrej energii na każdy dzień!
Kasia
20 zł miesięcznie
To niesamowite, że są na świecie tacy dobrzy i hojni ludzie jak Ty mój Drogi Srebrny Patronie!

Baaaardzo dziękuję za wsparcie i obiecuję, że każdą złotówkę wykorzystam na rozwój swój lub swoich firm, dzięki czemu jeszcze lepiej będę mogła służyć ludziom potrzebującym mojej wiedzy i moich umiejętności.

Jeśli interesujesz się rozwijaniem swojej marki online zapraszam Cię do zamkniętej grupy Figura Media - dbaj o swoją markę! (link tutaj https://bit.ly/36YV3kw).

Ślę uściski i mnóstwo dobrej energii z moim uśmiechem numer 7 ;)
Kasia
50 zł miesięcznie
Życie jest piękne!
Mając w swojej społeczności kogoś tak hojnego jak Ty mój Cudowny Złoty Patronie, jestem szczęśliwa!

Dziękuję Ci za wsparcie, które na pewno godnie spożytkuję. Wszystkie pieniądze, które tu zbieram przeznaczam na rozwój swój i swoich działań firmowych. Moja firma Figura Media pomaga ludziom rozwijać się w temacie promocji w internecie oraz w zdobywaniu nowych klientów online, natomiast mój zespół wokalny Gdzie diabeł nie może... sprawia , że życie ludzi, choćby tylko przez czas naszego koncertu wydaje się przyjemniejsze i beztroskie.

W podziękowaniu za hojną wpłatę Złoty Patron zostanie wymieniony raz w miesiącu na moim profilu FB/ Kasia Figura lub FB/Figura Media jako człowiek o dobrym sercu :)

Ślę uściski, moją wdzięczność i mnóstwo dobrej energii, której mam w sobie bardzo dużo!
Kasia

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kasia Figura w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Kasia Figura.
10 lat temu założyłam zespół Gdzie diabeł nie może... , z którym koncertuję na terenie woj. lubelskiego.
Od 5 lat jestem konferansjerem i prowadzę różnego rodzaju eventy.
W 2020 roku założyłam firmę Figura Media, która pomaga ludziom budować ich markę online .

Oto ja - Kasia Figura
 


Jestem trochę szaloną osóbką, która nie cierpi nudy i stagnacji. Ja po prostu MUSZĘ wciąż coś robić. Nie byle co! I koniecznie z uśmiechem na ustach i sercem na dłoni!Wszystkie moje działania mają na celu pomaganie innym. W przypadku mojej firmy Figura Media (www.figuramedia.pl, https://bit.ly/2Z5qK76), pomagam ludziom budować ich markę online. Podpowiadam jak pisać posty, gdzie je zamieszczać, jakich darmowych narzędzi używać do promocji i budowania onlajnowej społeczności.

W przypadku  mojego zespołu wokalnego Gdzie diabeł nie może..., który istnieje na rynku już 10 lat (https://bit.ly/3a7dEwt) staram się uprzyjemniać ludziom czas poprzez koncerty pełne radosnej, skocznej, ale momentami również wzruszającej muzyki. 

 
Kocham ludzi! Uwielbiam być na scenie i być przy scenie z nowo poznanymi ludźmi. Jako konferansjer, którym też często mam przyjemność być obserwuję, jak artyści skupiają się przed wystąpieniem i jak są szczęśliwi po wszystkim. Lubię uwieczniać te chwile bo to zawsze dla mnie piękny czas.

Zdarza się, że zapowiadam koncerty znanych artystów, mam wówczas okazję zamienić z nimi kilka zdań, przekonać się jak wyglądają na żywo, jak się zachowują w stosunku do innych. To pouczające ;) 
 

Jako artystka - wykonawca, sama za każdym razem przeżywam delikatny stresik i skupienie przed wejściem na scenę, a po wykonanym zadaniu wielką radość. Ogromnego kopa daje mi zainteresowanie ludzi tym co robię. Jeśli widzę, że słuchają i patrzą, to mnie uskrzydla. Każde miłe słowo tuż pod zejściu ze sceny i w komentarzach pod postami w mediach społecznościowych bardzo mobilizuje, uszczęśliwia i upewnia mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens i daje ludziom odrobinę szczęścia w tym niekiedy ciężkim życiu.
Wciąż mam głód wiedzy, głód zdobycia tego co dla mnie niezdobyte. Chcę się rozwijać, chcę każdego dnia być lepsza od samej siebie z dnia poprzedniego. Chcę się uczyć dla siebie i dla innych - żeby im lepiej pomagać i żeby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze dzięki moim działaniom.

Bardzo wierzę, że dobro powraca i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...

Dlatego właśnie założyłam ten profil - chcę, żeby wróciło do Was dobro za pomoc, którą mi tutaj ofiarujecie (hihi).

Pokazuję się tutaj również z odrobiną nadziei, że pojawi się tu okazja lub szansa na kolejne życiowe wyzwanie. A może pojawią się nowi odbiorcy moich fejsbukowych profili, nowi klienci. Czas pokaże...

Oto ja - Kasia Figura. 

 

Życzę Wam wszystkim dużo miłości na każdy dzień, mnóstwo dobrej energii do działania i kreatywności do tworzenia ciekawego życia. Bo życie jest jedno!
 

Cele Autora

Rozwój
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 20 000 zł brakuje
0%
Moim celem jest rozwijanie się i pomaganie innym w zakresie budowania ich marki online.
Chcę rozwijać swoje działania, chcę promować moją działalność, a to wszystko kosztuje.

Pandemia zmieniła myślenie wielu ludzi, zweryfikowała działania wielu firm. Chcę pomagać, podpowiadać i udoskonalać aktywność marketingową online lokalnych przedsiębiorców - przedsiębiorców z Lubelszczyzny. Chcę docierać z moją wiedzą, umiejętnościami i zapałem do pracy, do najmniejszych nawet firm, których właściciele do tej pory nie wierzyli w siłę promocji i sprzedaży w internecie.

Każda złotówka, która wpłynie na moje konto zostanie dobrze spożytkowana. To Wam obiecuję i będę Was na bieżąco informować na moim profilu Fb/Kasia Figura lub FB/ Figura Media o moich nowych poczynaniach :)

Pozdrawiam, Kasia

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kasia Figura już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.