Avatar użytkownika

Celebrując Życie

0
patronów
0 
miesięcznie
4 100 
łącznie
0
patronów
0 zł 4 100 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
🌸 Zapraszam i puszczam Ci oczko na dzień dobry.
Będzie się działo. Już teraz szykuj się na zdjęcie z pięknego miejsca z wyjątkową dedykacją. Jestem bardzo wdzięczna, że chcesz dołączyć do mojego grona Patronów.

Dziękuję, że jesteś! 💚
10 zł miesięcznie
🌸 Fajnie, że jesteś ! Stać nas już na dwie pyszne lemoniady, które uwielbiam. Możemy wypić je razem, ale zamiast tego wrzucam do skarbonki. Koniecznie podaj adres- wyślę Ci dwa słowa gołębiem oraz zdjęcie z dedykacją. Kto wie, na co jeszcze wpadnę!

Dziękuję, że jesteś !
Jeśli chcesz i możesz wspierać bardziej, dziękuję Ci z całego serca. 💚
20 zł miesięcznie
🌸 Jej, dziękuje ! Moje górskie wycieczki będą wyposażone w zdecydowanie lepszy strój, a przede wszystkim sprzęt.
I to dzięki Tobie. Wyślij proszę adres- wpadnie korespondencyjna niespodzianka. Lubię pisać listy i Ty doskonale się o tym przekonasz. :)

Dziękuję, że jesteś ! 💚
40 zł miesięcznie
🌸 Wow ! Jesteś niesamowity. 😍
Właśnie pomagasz mi opłacić bilet na kolejny wyjazd pociągiem PKP ! Szykuj się- będzie radośnie.
Z pewnością dostaniesz pocztówkę z nowego miejsca, iiii kto wie na co jeszcze wpadnę.
Zostaniesz również dołączony (oczywiście za Twoją zgodą) do super- hiper tajnej grupy, którą tworzymy.
Będziemy wspólnie dzielić się wdzięczności, porażkami, a co najważniejsze! Światowymi tajnikami.

Dziękuję, że jesteś ! 💚
50 zł miesięcznie
🌸 To jest jakieś szaleństwo !
Jesteś niesamowicie hojny, w dzisiejszych czasach to się ogromnie ceni. 🤩
Oczywiście należy Ci się wyraz wdzięczności z poprzednich progów, a oprócz tego spodziewaj się czegoś wyjątkowo, niespodziewanego. Będą to souveniry z kolejnych wypraw. Podzięka symboliczna, lecz zabawna.
Nie obiecuję, że będzie to po każdej mniejszej/ większej wyprawie. Ale !
Z pewnością będzie to częściej niż "raz na rok".

Dziękuję, że jesteś ! Robisz wyjątkowe rzeczy. 💚
100 zł miesięcznie
Zbieram na pełną możliwość CELEBROWANIA ŻYCIA ! :)
Dzięki Tobie mam możliwość nabierania większych umiejętności w zdobywaniu świata oraz poszerzania zakresu swojej wiedzy.
Dzięki tej kwocie wsparcia otworzysz mi drzwi. Drzwi, które są zamknięte przez jedno "ale".
Jedyne co mogę Ci ofiarować na tę chwilę- to moja wdzięczność, uśmiech i modlitwa.
Wiem jak cenne są te wartości w dzisiejszej rzeczywistości. Nie jestem w stanie pokazać jak jestem Ci wdzięczna. :)
Dlatego jedyne co mogę, to podzielić się z Tobą relacją z pięknego, podróżniczego zakątka, które uczy jeszcze większej celebracji życia.
Przesyłam Ci dużo ciepła i radości. Dziękuję, że jesteś. :)
300 zł miesięcznie
Zbieram na pełną możliwość CELEBROWANIA ŻYCIA ! :)
Dzięki Tobie mam możliwość nabierania większych umiejętności w zdobywaniu świata oraz poszerzania zakresu swojej wiedzy.
Dzięki tej kwocie wsparcia otworzysz mi drzwi. Drzwi, które są zamknięte przez jedno "ale".
Jedyne co mogę Ci ofiarować na tę chwilę- to moja wdzięczność, uśmiech i modlitwa.
Wiem jak cenne są te wartości w dzisiejszej rzeczywistości. Nie jestem w stanie pokazać jak jestem Ci wdzięczna. :)
Dlatego jedyne co mogę, to podzielić się z Tobą relacją z pięknego, podróżniczego zakątka, które uczy jeszcze większej celebracji życia.
Przesyłam Ci dużo ciepła i radości. Dziękuję, że jesteś. :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Celebrując Życie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

" Tam gdzie kwitną kwiaty, kwitnie nadzieja." Lady Bird Johson

Witam Cię z całego serca w strefie Celebrując Życie,

 Każdego dnia szukałam czegoś, co w pewien sposób będzie w 100% wyrażało mnie samą. Stąd zrodziło się we mnie pragnienie prowadzenie bloga (i nie tylko). Bloga, pisanego lekkim piórem z wielką pasją, który czytany będzie w głównej mierze przez kobiety. Kobiety, którym brakuje poczucia własnej wartości, sił i entuzjazmu. Bloga, do którego będą zaglądać wszyscy, którzy zapomnieli czym jest życie, wdzięczność oraz radość z małych rzeczy.

  Moja pasja do życia zrodziła się w chwili wydarzeń, które w pewien sposób zapadły w mojej pamięci. Do tego problemy ze zdrowiem, sprawiły, że życie nabrało dla mnie większego znaczenia. Ucząc się celebrować życie, od świtu do nocy- zrodziła się we mnie miłość do podróży i całego życiowego pozytywnego szaleństwa. Odkąd pamiętam "życie na walizkach", było mi bliskie, zapytajcie moich rodziców- oni wiedzą jak (było) jest ! :D 

 Lubię poznawać nowych ludzi- ich wrażliwość, wewnętrzne- nieodkryte piękno. Lubię z nimi rozmawiać, poświęcać im czas oraz w jakimś stopniu pomagać. Nie mam trudności w nawiązywaniu nowych znajomości. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi. Ale! Czuję, że chcę czegoś więcej ! :)

Uwielbiam czuć wiatr we włosach, szczęście i wolność. Uwielbiam górskie wycieczki, powietrze i tak zwane „ożywcze inspiracje”. To tam mogę pokonywać swoje własne słabości i lęki, wykraczając poza strefę swojego komfortu. Podróże pociągiem oraz rowerem powodują, że w moim sercu panuje ciągły MAJ. Pomimo trudności, pojawiających się w życiu jest ono ekscytujące, piękne, cudowne, twórcze, ujmujące, pełne ogromnej sympatii i miłości. Czasem bywa ono wielkim poematem i jeszcze większą przygodą.

 

Uwielbiam czuć piasek pod stopami oraz słońce na twarzy. Tak więc pozostaje mi tylko (aż) kochać! Nie szukam bajkowych różanych ogrodów, gdzieś za horyzontem, po prostu cieszę się różami, które zakwitły właśnie pod moim oknem. Wiem, że "życie podobne jest do drogi, pełnej zakrętów, ALE my widzimy tylko jeden, mały odcinek- ale wiemy, że Bóg ogarnia wzrokiem całą drogę." (A.Kner)

Każdy dzień, stanowi dla mnie nowe życie. Bo być może JEST szare i monotonne, ale to ono JEST również pełne skarbów. Żadna godzina nie jest do siebie podobna, a więc ta cała szarzyzna i monotonia znikają, kiedy patrzę na wszystko okiem wiary.

Mój przepis? Celebruje i się raduję. :) !

Gdzie możesz mnie spotkać ?

1. Prowadzę bloga, który pomaga kobietą oraz Wam wszystkim odnaleźć radość, wdzięczność i umiejętność doceniania małych rzeczy. Bo tak naprawdę małe rzeczy tworzą wielką codzienność. To na nim rodzice mogą przeczytać wiele porad, które pomogą w rozwoju swojego dziecka. 

Znajdziesz mnie na http://celebrujaczycie.pl

2. Prowadzę również Fanpage na Facebook oraz Instagramie, na których w sposób bardzo regularny dzielę się swoimi przemyśleniami, poradami, radością życia pasją oraz wyjątkowymi podróżami w nieznane. Możesz być ze mną również w formie słuchowej- link poniżej. 

Facebook: https://www.facebook.com/celebrujaczycie

Instagramhttps://www.instagram.com/celebrujac_zycie/?fbclid=IwAR1qR4CwVvRGe5FAgCUPv7kaN93D00jvDG5uHkzFVWTmhcpzsNHZIvgnkrI

Spotify: https://open.spotify.com/show/5aTqGRZtCvbh9SityoLYl9

Jak możesz mi pomóc?

Możesz wziąć udział w celebracji życia i być jego iskierką, która pomoże w dalszym rozwoju. Wspierać w rozwoju możesz mnie także na Instagramie @celebrujac_zycie oraz Facebooku. To właśnie dla mojej społeczności chcę poszerzyć swoją działalność i wiedzę; poświęcając jej więcej czasu, miłości i uwagi. A przede wszystkim, chciałabym to zrobić dla siebie. Mam mnóstwo pomysłów na podróże, odnalezienie spokoju w codziennym życiu oraz rozwijanie swoich życiowych pasji i zainteresowań.

Co zmienia Wasze wsparcie ?

Da możliwości ! To Wy pozwalacie mi odbyć najpiękniejszą podróż jaką jest życie. Każdego nowego dnia pragnę dzielić się swoją pasją oraz zainteresowaniem (nie tylko) w podróży.

Wsparcie pozwala mi wierzyć, że będę mogła zobaczyć najskrytsze zakątki świata i nie zabraknie mi na bilet czy paliwo. Będę miała możliwość odbyć kursy kwalifikacyjne, zakupić sprzęt niezbędny podczas górskich wypraw, zwiedzać- bez limitu i robić wiele innych rzeczy, o których z pewnością się dowiecie!

Już teraz jestem Ci ogromnie wdzięczna. Przesyłam Ci niezmierzony uśmiech wdzięczności. Wiedz, że wprowadziłeś do mojego życia jeszcze większą WIOSNĘ. Dziękuję. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Celebrując Życie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Cop
Karol Cop
50 zł
Karol Cop
Karol Cop
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.