Celebrując Życie

W Patronite od 12.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 996

Liczba Patronów: 2854

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
300 miesięcznie
3 000 łącznie
" Tam gdzie kwitną kwiaty, kwitnie nadzieja." Lady Bird Johson

O Autorze

Radosne hej !

 Każdego dnia szukałam czegoś, co w pewien sposób będzie w 100% wyrażało mnie samą. Stąd zrodziło się we mnie pragnienie prowadzenie bloga (i nie tylko). Bloga, pisanego lekkim piórem z wielką pasją, który czytany będzie w głównej mierze przez kobiety. Kobiety, którym brakuje poczucia własnej wartości, sił i entuzjazmu. Bloga, do którego będą zaglądać wszyscy, którzy zapomnieli czym jest życie, wdzięczność oraz radość z małych rzeczy.

  Moja pasja do życia zrodziła się w chwili wydarzeń, które w pewien sposób zapadły w mojej pamięci. Do tego problemy ze zdrowiem, sprawiły, że życie nabrało dla mnie większego znaczenia. Ucząc się celebrować życie, od świtu do nocy- zrodziła się we mnie miłość do podróży i całego życiowego pozytywnego szaleństwa. Odkąd pamiętam "życie na walizkach", było mi bliskie, zapytajcie moich rodziców- oni wiedzą jak (było) jest ! :D 

 Lubię poznawać nowych ludzi- ich wrażliwość, wewnętrzne- nieodkryte piękno. Lubię z nimi rozmawiać, poświęcać im czas oraz w jakimś stopniu pomagać. Nie mam trudności w nawiązywaniu nowych znajomości. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi. Pracując w przedszkolu, na stanowisku Nauczyciela, mogę być autorytetem dla kolejnego pokolenia. I to jest piękne. Ale! Czuję, że chcę czegoś więcej ! :)

Uwielbiam czuć wiatr we włosach, szczęście i wolność. Uwielbiam górskie wycieczki, powietrze i tak zwane „ożywcze inspiracje”. To tam mogę pokonywać swoje własne słabości i lęki, wykraczając poza strefę swojego komfortu. Podróże pociągiem oraz rowerem powodują, że w moim sercu panuje ciągły MAJ. Pomimo trudności, pojawiających się w życiu jest ono ekscytujące, piękne, cudowne, twórcze, ujmujące, pełne ogromnej sympatii i miłości. Czasem bywa ono wielkim poematem i jeszcze większą przygodą.

 

Uwielbiam czuć piasek pod stopami oraz słońce na twarzy. Tak więc pozostaje mi tylko (aż) kochać! Nie szukam bajkowych różanych ogrodów, gdzieś za horyzontem, po prostu cieszę się różami, które zakwitły właśnie pod moim oknem. Wiem, że "życie podobne jest do drogi, pełnej zakrętów, ALE my widzimy tylko jeden, mały odcinek- ale wiemy, że Bóg ogarnia wzrokiem całą drogę." (A.Kner)

Każdy dzień, stanowi dla mnie nowe życie. Bo być może JEST szare i monotonne, ale to ono JEST również pełne skarbów. Żadna godzina nie jest do siebie podobna, a więc ta cała szarzyzna i monotonia znikają, kiedy patrzę na wszystko okiem wiary.

Mój przepis? Celebruje i się raduję. :) !

Gdzie możesz mnie spotkać ?

1. Prowadzę bloga, który pomaga kobietą oraz Wam wszystkim odnaleźć radość, wdzięczność i umiejętność doceniania małych rzeczy. Bo tak naprawdę małe rzeczy tworzą wielką codzienność. To na nim rodzice mogą przeczytać wiele porad, które pomogą im w rozwoju swojego dziecka. 

Znajdziesz mnie na http://celebrujaczycie.pl

2. Prowadzę również Fanpage na Facebook oraz Instagramie, na których w sposób bardzo regularny dzielę się swoimi przemyśleniami, poradami, radością życia oraz pasją.

Facebook: https://www.facebook.com/celebrujaczycie

Instagramhttps://www.instagram.com/celebrujac_zycie/?fbclid=IwAR1qR4CwVvRGe5FAgCUPv7kaN93D00jvDG5uHkzFVWTmhcpzsNHZIvgnkrI

Jak możesz mi pomóc?

Możesz wziąć udział w celebracji życia i być jego iskierką, która pomoże w dalszym rozwoju. Wspierać w rozwoju możesz mnie na Instagramie na @celebrujac_zycie. To właśnie dla mojej społeczności chcę poszerzyć swoją działalność i wiedzę; poświęcając jej więcej czasu, miłości i uwagi. A przede wszystkim, chciałabym to zrobić dla siebie. Mam mnóstwo pomysłów na podróże, odnalezienie spokoju w codziennym życiu oraz rozwijanie swoich życiowych pasji i zainteresowań.

Co zmienia Wasze wsparcie ?

Da możliwości ! To Wy pozwalacie mi odbyć najpiękniejszą podróż jaką jest życie. Każdego nowego dnia pragnę dzielić się swoją pasją oraz zainteresowaniem (nie tylko) w podróży.

Wsparcie pozwala mi wierzyć, że będę mogła zobaczyć najskrytsze zakątki świata i nie zabraknie mi na bilet czy paliwo. Będę miała możliwość odbyć kursy kwalifikacyjno- językowe, które są drogie niczym dobry telefon komórkowy. Ah I co najpiękniejsze- zakupić wymarzony sprzęt do zdjęć, o którym śnie po nocach. Sprzęt, który będzie PRZEpięknie łapał w kadr wschody i zachody słońca, które uwielbiam.

Już teraz jestem Ci ogromnie wdzięczna. Przesyłam Ci niezmierzony uśmiech wdzięczności. Wiedz, że wprowadziłeś do mojego życia jeszcze większą WIOSNĘ. Dziękuję. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 300 zł