Niezła Sztuka - podcast Marty Król

W Patronite od 07.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2867

Liczba Patronów: 2026

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
14 miesięcznie
823 łącznie
NS to podcast, który tworzę z myślą o Was - pełne emocji wyjątkowe spotkania z artystami. Rozmowy z o kulisach pracy, przełomowych momentach w życiu, sztuce łapania lajfbalansu i energii twórczej. To wyjątkowe, nietypowe spojrzenie "od środka". Intymne spotkanie z wrażliwością i emocją.

O Autorze

Nazywam się Marta Król.

Jestem aktorką i dziennikarką. Od ponad 20 lat pracuję na deskach teatrów, na planach filmowych i  przed mikrofonem. Użyczyłam głosu do kilkuset reklam, dubbingów, audiobooków. Jestem współzałożycielką i fundatorką Fundacji Teatru Trans-Atlantyk, laureatką wielu nagród i wyróżnień aktorskich. Byłam reporterką w Radio Pogoda, Naszej TV i TVN, obecnie współpracuję z Dobrym Radiem. 

Moja pasja to c z ł o w i e k, w całej swojej złożoności, odkrywanie jego motywacji, źródeł podejmowanych decyzji, słabości, siły, lęków i odwagi. Kocham ludzi i kocham z nimi rozmawiać. Długo i szczerze:)

Moja misja - stworzenie bezpiecznej p r z e s t r z e n i spotkania, gdzie możemy się wymieniać energią, uczyć z doświadczeń, dla tych, którzy szukają pozytywnych rozwiązań w obecnym skomplikowanym świecie.

Podcast to forma takiej przestrzeni intymnej r e l a c j i  z Wami, gdzie jesteśmy blisko i wyruszamy w podróż, razem z naszym Gościem/Gościnią. Bezpiecznie, z szacunkiem i c z u l e, wobec siebie:)

fot. Adam Bondarowicz

 

Żyjemy w czasach k r y z y s u  relacji, wartości i poczucia sensu, w których bardzo brakuje bliskich spotkań z drugą osobą, wymiany myśli w atmosferze pełnej akceptacji. Są to też czasy szerokich możliwości, dużej samoświadomości i ciągłej potrzeby dokonywania wyborów. To powoduje, że często czujemy się z a g u b i e n i, przytłoczeni ilością bodźców i opcji.

T ę s k n i m y za bliskim, miłosnym spotkaniem z innymi i ze sobą samym. Tęsknimy za prostotą, wolnością i lajf balansem.

Głęboko wierzę, że r o z m o w a może zmienić człowieka, jego myślenie, c z u c i e, nastawienie do siebie samego, do świata i do innych. 

Wierzę, że gdy rozmawiamy s z c z e r z e i z uważnością, to dzieje się d o b r o, które się rozprzestrzenia i sprawia, że żyje nam się l e p i e j. 

Uwielbiam s ł u c h a ć, zadawać pytania, wspólnie o d k r y w a ć nowe intelektualne i emocjonalne lądy. Dobrze się czuję w roli przewodniczki po zakamarkach skomplikowanej i niezgłębionej ludzkiej d u s z y.

Kocham żywy kontakt ze Słuchaczami.

fot. Adam Bondarowicz

 

Niezła Sztuka - mój autorski podcast - to pełne emocji, wyjątkowe spotkania z artystami, z ich wrażliwością i warsztatem artystycznym. 

Tu możecie zajrzeć do samego środka procesów twórczych, kotła trudnych wyborów i inspiracji.

Z ludźmi filmu, teatru, sztuki i muzyki rozmawiam o ich drodze zawodowej, sukcesach, porażkach, punktach zwrotnych, sensie tego, czym się zajmują a także też o ich życiu prywatnym.

Inspirujemy, wzmacniamy wrażliwość, śmiejemy się, czasem płaczemy a przede wszystkim wzruszamy i zarażamy pozytywną energią:)

Nagrałam już 25 odcinków, których możecie posłuchać na You Tube, Spotify, Google podcast, Itunes,

pracuję nad kolejnymi.. gorąco Was zapraszam do słuchania:)

https://www.spreaker.com/show/niezla-sztuka

https://www.youtube.com/channel/UCWS5GUawwyGg3_qwR3-bDJQ

Wszystkie materiały będą dostępne nie tylko jako podcasty audio - do słuchania w każdym miejscu ale też w formie video!

Stworzę i będę stale rozwijać stronę internetową, na której umieszczę wszystkie moje podcasty oraz produkcje zaproszonych twórców.

Zakupię także kamerę, oświetlenie i drugi mikrofon.

Opłacę montażystę dźwięku i obrazu. 

Liczę na Wasze wsparcie!

Będę wdzięczna za każdą wpłatę, która pozwoli mi kontynuować pracę i ulepszać podcast.

 

kolaż: Marta Ignerska

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Hanna Brudzynska
Hanna Brudzynska
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 17 zł
Sławek ER
Sławek ER
Próg: 17 zł