Avatar użytkownika

Sam sobie naprawie

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wsparcie biednego człowieka małym datkiem, od zawsze szanuje pieniądze więc nie pójdzie na głupoty tylko do skarbonki.
10 zł miesięcznie
Wsparcie z waszej strony które poświęcę na rozwój kanału, narazie wszystkie filmiki nagrywam telefonem i doczepionym mikrofonem na kablu co jest dość uporczywe (wku******ce)
Pierwsze co chciał bym kupić to bezprzewodowy zestaw audio cena 370zl
Kiedyś pewnie i tak bym go kupił ale dzięki wam uda zrobić się to szybciej.
50 zł miesięcznie
Grube wsparcie które przeznaczę na jakieś projekty. Zakup danego gazdetu tak aby mieć temat do nagrywania filmiku. Będą to rzeczy wybierane zarówno przeze mnie jak i przez was.
1000 zł miesięcznie
Masz prawo do 1 życzenia :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sam sobie naprawie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na moim kanale zobaczycie w głównej mierze mechanikę samochodową, gadżety z tym związane i naprawę różnych urządzeń. Dopiero zaczynam tą przygodę ale staram się to zaprezentować w rzetelny ciekawy i czasem zabawny sposób.

Witam serdecznie, jestem fanem marki BMW jak i pasjonatem samochodów. Interesuje się zarówno motoryzacją jak i mechaniką.

Mam 31 lat i od co najmniej 10lat naprawiam swoje samochody, stąd też powstał pomysł na nagrywanie o tym filmików. Jako ze czasem sporo tego robię to tematu mi nie zabraknie.

 

Moim celem jest rozwijanie się w kierunku udoskonalania swoich aut jak i dopracowania i zwiększenia jakości swoich filmików.

Cele Autora

Bezprzewodowe zestaw audio boya
  • 370 zł
  • 370 zł brakuje
0%
Jest to mój pierwszy cel który chce osiągnąć w kierunku rozwoju kanału. Tak aby dla was poprawić jakość moich filmów a mi ułatwić pracę.

Zestaw składa się z nadajnika z mikrofonem oraz 1 odbiornika który możemy zamontować na kamerze.
Urządzenie działa w odległości do 60m (bez przeszkód). W paśmie częstotliwości 2,4 GHz, oferuje elastyczność i gwarantuje niskie opóźnienia transmisji audio dzięki czemu nie ma problemu z synchronizacją audio/wideo.


Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sam sobie naprawie już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.