Astro Atelier - Monika

W Patronite od 01.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2544

Liczba Patronów: 3610

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
11 007 łącznie
Witam serdecznie miłośników ASTROLOGII
Mam na imię Monika i zapraszam Was do mojego kącika przygody z kosmosem. Mam na imię Monika i jestem Astrologiem. Moja przygoda z Astrologią rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Odrazu stała się moja wielka pasją, a po kilku latach nauki, praca zawodową.

O Autorze

Mam na imię Monika. Jestem Astrologiem. Moja przygoda z Astrologią rozpoczęła się kilkanaście lat temu, kiedy zaczęłam studiować C.G. Junga.

Jako, że wcześnie wyruszyłam w świat, miałam szanse uczyć się od wielu Astrologów, takich jak : Liz Greene, Robert Hand, Rick Levine...i wielu innych. 

W miedzy czasie studiowałam też malarstwo. 

Astrologia stała się jednak moja największą pasją i z biegiem czasu pracą zawodową. 

Od kilku lat, prowadzę stronę Astro Atelier na Facebooku i od niedawna na Instagram.

Codziennie rano, przy kawie 😉 opisuje co się dzieje na niebie i jaki ma to na nas wpływ. 

Uważam, że Astrologię powinien znać każdy, bo jest ona cudownym narzędziem do zrozumienia siebie - to jak stworzył nas kosmos i jakie nadal nam przeznaczenie. Łatwiej jest zrozumieć, własne schematy życiowe oraz scenariusze wydarzeń...czasami bardzo bolesne.http://www.astroatelier.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika