Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

204 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Od 2008 roku zajmuję się kolażem papierowym. Marzę o ilustrowaniu magazynów i okładek książek na szeroką skalę. Jeśli miałabym być filmem, byłabym "Godzinami" Stephena Daldry'ego.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

CO ROBIĘ:

W wieku 16 lat zaczęłam robić kolaże. Coś, co mogło zostać tylko krótkotrwałym hobby stało się pasją, sposobem na życie i wyrażenie siebie. W każdym z nich chcę by warstwa wizualna uzupełniała się z treścia liryczną. Nigdy nie mam planu na temat tego jak będzie wyglądał mój kolaż, pozwalam sobie na impulsywną dowolność w tej kwestii. Kluczowa dla momentu tworzenia jest również samotność. W sposób emocjonalny podchodzę do moich prac i traktuję je także jako formę dziennika. Staram się w sposób gorzko-słodki przekazywać pewne wrażenia; ten drugi zapewnia niezmiennie moja słabość do pudrowych róży.

KIM JESTEM:

Urodziłam się w Krakowie 6 stycznia 1992 roku. Ukończyłam IX Liceum Ogólnokształcące w Krakowie. W czerwcu 2014 roku obroniłam dyplom licencjata filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku bronię magistra na tym samym kierunku. Jestem fanatyczną wielbicielką Jerzego Pilcha. Najbardziej dotyka mnie poezja Haliny Poświatowskiej. Uwielbiam muzykę Toma Waitsa, Joy Division czy kompozycje Erika Satie. Jeśli miałabym być filmem byłabym "Godzinami" Stephena Daldry'ego.

 

CO CHCĘ OSIĄGNĄĆ:

Moim największym marzeniem jest ilustrowanie magazynów i okładek książek na szeroką skalę.

Bardzo chciałabym wydać album z moimi kolażami, jednak nie mam odpowiednich środków ani wydawnictwa współpracującego. 

Gazety z których mogą powstać najpiękniejsze kolaże to droga prasa, nie zawsze mnie na nią stać. 

 

Cały czas nie przestaję się rozwijać i dążyć do tych celów. Dziękuję za każde wsparcie. 

 

Więcej: www.ewelinalebida.pl

Fotografie powyżej: Michał Biegański, Ola Pelc

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję, że mnie wybrałeś! Za tę kwotę mogę pozwolić sobie na drobne przyjemności, takie jak zielona herbata czy czekolada, dzięki którym będę mieć więcej energii do wycinania z gazet.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki! 10zł to dopiero coś! Na pewno udałoby mi się za tę kwotę znaleźć gazety, chociażby na pchlim targu, które mogłabym wykorzystać w moich pracach. Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz ode mnie elektroniczny plik z tym co udało mi się zrobić przez te mniej więcej trzydzieści dni.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz ode mnie elektroniczny plik z tym co udało mi się zrobić przez te mniej więcej trzydzieści dni. Co drugi miesiąc wydruk mojej pracy w formie papierowej w swojej skrzynce :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Za tę kwotę uda mi się wejść do empiku i dumnie wybrać coś z tzw. prasy ekskluzywnej. W podziękowaniu raz w miesiącu będę wysyłać Ci pocztówkowy wydruk mojej pracy w kolorowej kopercie z dedykacją.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Dzięki Tobie mogę spokojnie tworzyć nie martwiąc się o wybór materiałów. W podziękowaniu raz w miesiącu wyślę mały papierowy kolaż zrobiony specjalnie dla Ciebie z inspirującym mottem.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję! Sprawiłeś, że nie muszę martwić się o nic i zastanawiać pół godziny czy stać mnie na materiały do pracy. Kolorowe ozdoby do moich prac, metaliczne markery do wykańczania... O samych gazetach nie wspominając. W podziękowaniu wykonam dla Ciebie kolaż A4 i wyślę pocztą. Idealny do oprawienia w ramę.
Zostań patronem