Avatar użytkownika

Nightskating Warszawa

1
patron
10 
miesięcznie
830 
łącznie
1
patron
10 zł 830 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
WOW jesteś naszym Patronem.

Dziękujemy ,to nam pomoże rozwinąć skrzydła.
10 zł miesięcznie
Co dwie piątki to nie jedna.
Jesteś BOHATEREM dnia.
Dziękujemy.
Rozwijamy skrzydła do szosowania na rolkach. Jesteś naszym patronem i masz dostęp do indywidualnej grupy patronów jak również opaskę odblaskową.
20 zł miesięcznie
YES , YES , YES nasze skrzydła szybko rosną.
Dziękujemy.
Każda 20 daje nam nadzieje ,że nasze przejazdy są potrzebne. Każdy z was jest potwierdzeniem ,że nasza inicjatywa jest tego warta. Rośniemy w siłę.
Dostajesz od nas podziękowania na FB ,podglądasz nas w indywidualnej grupie patronów, świecisz blaskiem dzięki opasce odblaskowej, lansujesz się z bransoletką silikonową i naklejka. Dziękujemy
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
No , to już wysokie loty.
Skrzydła szeroko rozłożone.
Dziękujemy za te wsparcie, ta kwota daje nam możliwość rozwijania pasji i wspierania naszego Wolo - Team. To dla nas, a dla ciebie Patronie mega torba do której schowasz swoje skarby i kilka gadżetów od nas .Naklejkę ,bransoletkę silikonowa, odblask który zaczepisz na pasku aby być widocznym. Oczywiście nie zapominamy o podziękowaniu na FB i dostępie do indywidualnej grupy patronów.
75 zł miesięcznie
Wybierz 75 zł
20 dostępnych miejsc
Dziękujemy ,dziękujemy, dziękujemy.
Skrzydła rosną i Tobie.
Nasza pasja do rolek łączy niesamowite osoby takie jak Ty.
Wystrojony w nasza koszulkę ,pokażesz światu ,ze 8 małych kółek łączy tysiące ludzi na przejazdach. Dziękujemy Ci za wparcie i możliwość dzielenia się radością z jazdy na rolkach.
Masz od nas koszulkę +odblask +bransoleta silikonowa + naklejka +podziękowanie na FB i dostęp do tajnej grupy patronów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
komin

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nightskating Warszawa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nightskating Warszawa czyli największy na świecie cykl nocnych przejazdów na rolkach ulicami stolicy. Powstaliśmy w 2011 roku, od tej pory ciągle się rozwijamy dając tysiącom rolkarzy możliwość przejazdu ulicami Warszawy. Każdy przejazd zrzesza setki osób których łączy wspólna pasja - rolki!

Nightskating Warszawa polega na przejeździe na rolkach, w godzinach wieczornych, głównymi ulicami miasta, po których w ciągu dnia jeżdżą setki  tysięcy   samochodów.
Ideą Nightskatingu jest promocja jazdy na rolkach jako sportu masowego. W związku z tym, aby pokazać ludziom ile osób uprawia wrotkarstwo przejazdy w ramach Nightskating Warszawa ruszają z centrum stolicy.

W 2014 roku pobiliśmy rekord Guinnessa w ilości uczestników na przejeździe rolkarskim :)

Celem projektu jest  także propagowanie aktywnej formy wypoczynku wśród mieszkańców stolicy, krzewienie kultury fizycznej oraz podjęcie działań na rzecz zwiększenia dostępu do rekreacji w miejscu zamieszkania poprzez promocję jazdy na rolkach, jako dziedziny sportu dla każdego niezależnie od wieku.

Nightskating Warszawa jest całkowicie darmową imprezą, w której organizację są zaangażowane osoby, któe kochają jazdę na rolkach. Chcemy nadal rozwijać imprezę, ale bez wsparcia samych uczestników i sponsorów nie jest to możliwe.

 

_

Aby urozmaicic impreze organizujemy liczne przejazdy tematyczne. Nightskating Warszawa sladami Powstania Warszawskiego, Wampirolki czyli Krwiodawstwo na rolkach czy Korporolki w Warszawskim Mordorze są bardzo dobrze odbierane przez stołecznych rolkarzy

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nightskating Warszawa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marek Lavorski
Marek Lavorski
10 zł
Marcin Borkowski
Marcin Borkowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.