Kuchnia Kwasiora

W Patronite od 04.12.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 402

Liczba Patronów: 551

Zostań Patronem
24 patronów
960 miesięcznie
31 560 łącznie
Hej ! Witajcie w Kuchni Kwasiora ! Zapraszam Was w podróż po smakach z USA do Polski. A wszystko przygotowane na żywym ogniu oraz świeżym powietrzu, nie rzadko okraszone miejscową legendą bądź inną ciekawostką. Głodni... ? WPADAJCIE DO KK i zostańcie tu na dłużej ! :D

O Autorze

Witajcie !

 

Jestem Kwasior,  kiedyś trenowałem wyczynowo Judo. Byłem reprezentantem Kadry Narodowej, zdobywałem złote medale w Pucharach Polski oraz na arenie międzynarodowej. Byłem całkiem niezły, przyznaję ;) , ale kontuzja kolana wykluczyła mnie z wyczynowego sportu.  

Równolegle z wielką pasją jaką było Judo, szło też w parze gtowanie i tak kilka lat temu wpadłem na pomysł stworzenia kanału YT.

Chciałem dzielić się z ludźmi pozytywną energią, swoim podejściem do gotowania oraz ciekawymi przepisami.

Moją specjalnością są kuchnia USA (przeważnie z południa) oraz Polska, ta przedwojenna.

Chciałem też stworzyć miejsce, do którego gdy zawitacie spędzicie miło czas.  Będziecie mogli się zrelaksować oraz chociaż na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego...mam nadzieję, że mi się to udało ! :)

 

Rozsiądźcie się więc wygodnie w domowych zaciszach, zaopatrzcie w ulubione jadło oraz napitki i oglądajcie cóż to Wam Kwasior za film tym razem przygotował...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Mateusz Sitnik
Mateusz Sitnik
600 zł jednorazowo
Łukasz Bieniarz
Łukasz Bieniarz
100 zł miesięcznie
karolm9
karolm9
60 zł jednorazowo
Martin Zaręba
Martin Zaręba
100 zł miesięcznie
Tomasz Krawiecki
Tomasz Krawiecki
100 zł miesięcznie
Michał Kamiński
Michał Kamiński
10 zł miesięcznie