Kuchnia Kwasiora

W Patronite od 04.12.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 150

liczba Patronów: 212

30 patronów
1 120 zł miesięcznie
17 420 zł łącznie
Hej ! Witajcie w Kuchni Kwasiora ! Zapraszam Was w podróż po smakach z USA do Polski. A wszystko przygotowane na żywym ogniu oraz świeżym powietrzu, nie rzadko okraszone miejscową legendą bądź inną ciekawostką. Głodni... ? WPADAJCIE DO KK i zostańcie tu na dłużej ! :D

O Autorze

Witajcie !

 

Jestem Kwasior,  kiedyś trenowałem wyczynowo Judo. Byłem reprezentantem Kadry Narodowej, zdobywałem złote medale w Pucharach Polski oraz na arenie międzynarodowej. Byłem całkiem niezły, przyznaję ;) , ale kontuzja kolana wykluczyła mnie z wyczynowego sportu.  

Równolegle z wielką pasją jaką było Judo, szło też w parze gtowanie i tak kilka lat temu wpadłem na pomysł stworzenia kanału YT.

Chciałem dzielić się z ludźmi pozytywną energią, swoim podejściem do gotowania oraz ciekawymi przepisami.

Moją specjalnością są kuchnia USA (przeważnie z południa) oraz Polska, ta przedwojenna.

Chciałem też stworzyć miejsce, do którego gdy zawitacie spędzicie miło czas.  Będziecie mogli się zrelaksować oraz chociaż na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego...mam nadzieję, że mi się to udało ! :)

 

Rozsiądźcie się więc wygodnie w domowych zaciszach, zaopatrzcie w ulubione jadło oraz napitki i oglądajcie cóż to Wam Kwasior za film tym razem przygotował...

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!