Kuchnia Kwasiora

W Patronite od 04.12.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 537

Liczba Patronów: 674

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
810 miesięcznie
42 770 łącznie
Hej ! Witajcie w Kuchni Kwasiora ! Zapraszam Was w podróż po smakach z USA do Polski. A wszystko przygotowane na żywym ogniu oraz świeżym powietrzu, nie rzadko okraszone miejscową legendą bądź inną ciekawostką. Głodni... ? WPADAJCIE DO KK i zostańcie tu na dłużej ! :D

O Autorze

Witajcie !

 

Jestem Kwasior,  kiedyś trenowałem wyczynowo Judo. Byłem reprezentantem Kadry Narodowej, zdobywałem złote medale w Pucharach Polski oraz na arenie międzynarodowej. Byłem całkiem niezły, przyznaję ;) , ale kontuzja kolana wykluczyła mnie z wyczynowego sportu.  

Równolegle z wielką pasją jaką było Judo, szło też w parze gtowanie i tak kilka lat temu wpadłem na pomysł stworzenia kanału YT.

Chciałem dzielić się z ludźmi pozytywną energią, swoim podejściem do gotowania oraz ciekawymi przepisami.

Moją specjalnością są kuchnia USA (przeważnie z południa) oraz Polska, ta przedwojenna.

Chciałem też stworzyć miejsce, do którego gdy zawitacie spędzicie miło czas.  Będziecie mogli się zrelaksować oraz chociaż na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego...mam nadzieję, że mi się to udało ! :)

 

Rozsiądźcie się więc wygodnie w domowych zaciszach, zaopatrzcie w ulubione jadło oraz napitki i oglądajcie cóż to Wam Kwasior za film tym razem przygotował...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
karolm9
karolm9
Próg: 20 zł
Bartosz Babiarz
Bartosz Babiarz
Próg: 20 zł
Martin Zaręba
Martin Zaręba
Próg: 100 zł
Grzegorz Rychlik
Grzegorz Rychlik
Próg: 20 zł
Michał Kamiński
Michał Kamiński
Próg: 10 zł
Paweł Zelant
Paweł Zelant
Próg: 10 zł